Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 17 Mayıs - 95. bölüm - Aile oyununun 2. etabını hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 19. hafta heyecanı tüm hızıyla devam ederken iki takım aile oyununun 2. etabı için karşı karşıya kaldı. İşt enefes kesen mücadele ve oyunu kazanan takım...Survivor 2021'de bu akşam anlamı çok büyük bir oyun oynadılar. Survivor yarışmacıları, iki aşamalı oyunu kazanırlarsa Dominik'e gelen iki aile bireyi ile görüşecekti. İlk oyunu Mavi takım kazanmıştı. Parkurda yine kıran kırana bir mücadele yaşandı. Günün sonunda Survivor aile ödülünü kazanan takım canlı yayında belli oldu. İşte Survivor TÜrkiye aile ödülü oyunu detayları...

SURVİVOR'DA AİLE ÖDÜLÜ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de heyecan ve mücadele dolu bir oyun oynandı. Yarışmacıların sezonun en anlamlı, en büyük ödülü adlandırdığı aile ödülü oyunu büyük çekişmeye sahne oldu.

Survivor 2021'de aile ödülü oyunu, iki aşamadan oluşuyordu. Oyununu iki ayağını kazanan takım, ödülün sahibi olacaktı. İlk oyunu kazanan 12-11 Mavi takım olmuştu. Mavi takım, Survivor'ın 95. bölümde aile ödülü ikinci ayağına çok iyi başladı ve 5-0 öne geçti.

Aile ödülü oyununda Kırmızı takım, farkı kapatmak için tüm gücünü ortaya koydu. Bunun karşılığında Mavi takım ise rakibi ile aradaki beş farklı skoru canlı yayına geçilene kadar korudu. Skor 10-5 olduğu sırada aile ödülü oyununa canlı yayında devam edildi.

Aile ödülü ikinci ayağında canlı yayında Kırmızı takım, daha üstün bir oyun ortaya koydu. Dört karşılaşmada üç puan çıkaran Kırmızı takım, farkı üçe kadar indirdi. Son oyunda Batuhan ile Steven karşı karşıya geldi. Soluksuz izlenen karşılaşmada Steven kazanarak skoru 12-8 yaptı. Böylece Mavi takım, iki oyunu da kazanarak aile buluşması ödülünün sahibi oldu.

Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu'na kardeşinin hassas durumu nedeniyle ödülden tam olarak yararlanma hakkı verdi. Ayrıca, Kırmızı takım yarışmacılarına aileleriyle üçer dakika vakit geçirebilme hakkı verildi.