Yayınlanma Tarihi: 17.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 17.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 17 Haziran - 122. Bölüm | Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 122. bölümde ödül oyununun heyecanı yaşandı. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleler ve ödül oyununu kazanan takım...Finale doğru adım adım yaklaşan Survivor 2021'de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye'nin 122. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında keyifli ve çekişmeli bir ödül oyunu oynandı. Atışların paintball silahı ile yapılması ödül oyununa ayrı bir heyecan getirdi. Mücadeleyi kazanan takım, keyifli bir ödül kazandı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de finale az bir zaman kala heyecan doruğa çıktı. Nefes kesen dokunulmazlık oyunları mücadelesi sonrasında yarışmacılar, takım olarak parkura çıktı. 17 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde oyunu kazanan takım, güzel bir yemek ile nefis dondurma çeşitleri yiyecekti.

Survivor'ın 122. bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım yarışmacıları, parkurda tüm engelleri geçip finalde paintball silahı ile beş teneke kutuyu devirmeye çalıştı. Oyunu iyi başlayan Kırmızı takım oldu ve 5-2 öne geçerek böylece ödülün tadına bakma hakkını da kazandı.

Ödül oyununda ilk yarıyı geride tamamlayan Mavi takım, üst üste sayılar alarak rakibi ile aradaki farkı yavaş yavaş kapattı. Ve öne geçmeyi de başardı. Keyifli mücadeleyi kazanan 10-8 skorla Mavi takım oldu.