Yayınlanma Tarihi: 17.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 18.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 17 Haziran - 122. Bölüm | Bil Bakalım oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de Bil Bakalım oyununun heyecanı yaşandı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte Bil Bakalım oyunundan son derece eğlenceli anlar ve oyunu kazanan takım...Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021'de bu akşam sezonun son Bil Bakalım oyunu oynandı. Survivor Türkiye'de yarışmacılar, sorulan sorulara en yakın cevabı tahmin etmeye çalıştı. İlginç sorulara verilen cevaplar izleyenleri güldürmeyi başardı. Keyifli anların yaşandğı Bil Bakalım oyununu kazanan takım, güzel bir ödülün de sahibi oldu.

SURVİVOR'DA BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sezon başından beri büyük ilgiyle izlenen Survivor 2021, büyük finale hazırlanıyor. Yarışmacılar, final mücadelelerin tüm güçleri ile mücadele etmeye devam ediyor. Bu akşam, 17 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, Bil Bakalım oyununu son kez oynadı. Bil Bakalım oyununda yarışmacılar, sorulan ilginç sorulara en yakın cevapları tahmin etmeye çalıştı. Milli takımın renkleri olan Kırmızı takım ve Beyaz takım olarak mücadele eden yarışmacılar, oyunda cevapları tahmin etmeye çalışırken epey eğlendi.

Bil Bakalım oyununda iyi başlayan Kırmızı takım oldu. Fakat Beyaz takım, geriden gelerek rakibini geride bırakmayı başardı. Beyaz yani Mavi takım, Bil Bakalım oyununu 10-8 skorla kazanmayı başardı. Böylece Mavi takım yarışmacıları, THY'den seçtikleri bir noktaya iki kişilik bilet kazandılar.