Yayınlanma Tarihi: 17.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 17.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 16 Mayıs - 94. bölüm - Aile oyununun 1. ayağını hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de heyecan tüm hızıyla devam ederken iki takım aile oyununun ilk etabı için parkura çıktı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte son bölümü canlı yayınlanan oyunun tamamı ve avantajı eline geçiren takım...Survivor 2021'de sezonun en anlamlı oyununun ilk ayağı bu akşam ekrana geldi. Yarışmacılar, bir anda karşılarında annelerini, babalarını görünce çılgına döndü. İki aşamalı oynanacak olan aile ödülü için karşı karşıya geldi. Nefesleri kesen oyunda Mavi takım ile Kırmızı takım arasında gitti geldi. Oyunu kazanan takımı ise bayrak yarışı belirledi.

SURVİVOR'DA AİLE ÖDÜLÜ 1. OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de bu akşam aile ödülü ilk oyunu oynandı. Survivor 2021 yarışmacılarını oyun alanında bir sürpriz bekliyordu. Ailelerinden bir kişinin oyun alanında onları beklediği duyan yarışmacılar, ilk başta inanamadılar. Fakat annelerini, babalarını ve yengesini karşısında gören yarışmacılar duygulu anlar yaşadı. Kısa süreli görüşme sonrasında aile ödülü oyununa geçildi.

Diğer oyunlardan farklı olan aile ödülü oyunu, iki oyun olarak oynanacak. İki oyunu da alan takım aileleriyle akşam yemeği yiyerek iki saate yakın bir süre görüşme şansını elde edecek. İki oyunu farklı takımlar kazanması halinde ise üçüncü bir parkurda final maçı için karşı karşıya gelecekler.

Survivor'ın 16 Mayıs Pazar günü 94. bölümde Aile Ödülü ilk oyunu oynandı. Oyundan önce seçim avantajı için yapılan bayrak yarışını Mavi takım kazandı. Aile ödülü ilk oyununda iyi başlayan Mavi takım oldu. Ve skoru 6-2 yapmayı başardı.

Kırmızı takım, geride kaldığı oyunda üst üste aldığı sayılar ile rakibini yakaladı ve sonrasında skorda üstünlüğü yakaladı. Ve skoru 10-8 yaptılar. Bu skorda iken Survivor 2021 canlı yayına geçti.

Canlı yayında yapılan eşleşmelerde Kırmızı takım, bir karşılaşmayı kazanırken diğer üç karşılaşmayı alan Mavi takım, müthiş bir geri dönüş yaparak skoru 11-11 yaptı. Böylece oyun bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışında parkura Mavi takımdan Merve ve Poyraz, Kırmızı takımdan Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Nefes kesen mücadelede Poyraz, eski takım arkadaşı Berkay'ı atışlarda yenerek skoru 12-11 yaptı. Böylece Mavi takım, aile ödülü ilk oyununu kazanmayı başardı.