Yayınlanma Tarihi: 15.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 15.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 15 Nisan - 70. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'ed 15. haftanın ilk ödül oyunu müthiş mücadelelere sahne oldu. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana mücadeleler ve oyunu kazanan takım...İlgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye'nin 15. haftası ödül oyunu ile başladı. Yeni haftaya yeni kaptanları ile moralli şekilde başlamak, yemek ödülünü kazanmak isteyen takımların mücadelesi ekrana yansıdı. Oyun öncesinde Dora'nın yemek temin ederken yakalanması ve aldığı ceza, güne damgasını vurdu. Müthiş mücadeleden galip ayrılan takım, nefis ödülün keyfini doyasıya çıkardı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de 15. hafta ödül oyunu ile başladı. Oyun öncesindeki serenomide Acun Ilıcalı, Gönüllüler takımından Dora'nın oyun alanında yemek temin ederken yakalandığını açıkladı. Oyun alanında beklerken yakın bir yerdeki yemekleri görünce dayanamadığını söyleyen Dora'ya üç ödülden yararlanamama cezası verildi.

Survivor'da ödül oyunu için seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. Ünlüler takımından Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe parkura çıktı. İlk mücadelede galip gelen Gönüllüler takımı, avantaj oyununu kazandı.

Survivor 2021'de bu akşam ödül oyununda sakatlığı nedeniyle Poyraz, Berkay, Çağrı ve Merve oynayamadı. Ödül oyunu parkuru birçok engelden oluşuyordu. Yarışmacılar, parkurda en çok denge engelinde zorlandı. Finalde ise yarışmacılar üç başarılı basket atışı yapması gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan takım Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı, parkurda rakiplerinden önce atışlara gelmeyi başardı. Fakat atışlarda Ünlüler daha başarılı olup rakibine fark attı. Günün sonunda ödül oyununu 10-3 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu.

Ünlüler takımı, ödül oyununu kazanarak salata, patates ve kızarmış budun olduğu nefis bir akşam yemeği yiyecek. Ayrıca, Exxen'de yayınlanan "Konuşanlar" adlı dizinin bir bölümünü izleyebilecek.