Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 16.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 15 Haziran - 120. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 2. dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki Berkay ile Poyraz'ın finale kaldığı dokunulmazlık oyununu kim kazandı?Fenomen yarışma programı Survivor 2021'de büyük finale az bir zaman kaldı. Bu akşam, Survivor Türkiye'de ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu, aynı zamanda sezonun son iletişim oyunu idi. Dokunulmazlık sembolünü kazanan yarışmacı, seçtiği iki kişiyle iletişim ödülünden faydalanacaktı. İki ödülü de almak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor Türkiye'de 2021 sezonu sona ermek üzere. Son altıya kalan yarışmacılar, bireysel dokunulmazlığı kazanıp eleme potasına girmemek için kıyasıya mücadele verdiler. Bu akşam, 15 Haziran Salı Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu, aynı zamanda iletişim oyunu idi.

Survivor 120. bölümde yarışmacılar, haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Parkura ellerinde çubuk üzerinde taşıdıkları topu, bir noktaya kadar düşürmeden engelleri aşması gerekiyordu. Finalde ise sandıktan aldıkları kum torbaları ile üç topu sepete düşürmeye çalıştılar.

Sıralama turunu Poyraz birinci, Berkay ikinci olarak tamamladı. Bu iki isim, yarı finale otomatikman kalırken diğer dört isim ön eleme turuna çıktı. Bu turda İsmail - Dora, Aleyna - Ayşe eşleşmesi ekrana geldi. Ayşe ve İsmail, rakiplerini yenerek yarı finale kaldılar.

Yarı finaldeki eşleşmeler Berkay - İsmail, Ayşe - Poyraz şeklinde idi. İnanılmaz çekişmeli geçen bu turda Poyraz, Ayşe'yi 5-3'le geçti. Berkay ise İsmail karşısında 5-4 galip gelerek finalist oldu. Poyraz ile Berkay arasındaki final karşılaşması da müthiş bir heyecan içinde geçti. Günün sonunda 5-3 skorla kazanan Poyraz, dokunulmazlığın sahibi oldu.