Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 15.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 14 Haziran - 119. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda İsmail ile Ayşe finale çıktı. Peki oyunu hangisi kazandı? İşte kıran kırana geçen oyunlar ve dokunulmazlığı kazanan o isim...Finalin adım adım yaklaştığı Survivor 2021'de bu akşam ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Son altıya kalan yarışmacılar, dokunulmazlık kolyesi için parkurda müthiş mücadeleler verdi, inanılmaz karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, ayrıca takımına da güzel bir ödüle kavuşturdu.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

9 Ocak'ta başlayan Survivor Türkiye 2021 sezon finali için geri sayım başladı. Yarışmada Batuhan'ın sürpriz bir şekilde elenmesi sonrasında altı yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar, eleme sonrasında ilk bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı.

Survivor Türkiye'nin 14 Haziran Pazartesi bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunu, müthiş çekişmelere sahne oldu. Yarışmacı sayısını altıya düşmesi ile sıralama turu kuralları yenilendi. En iyi süreyi yapan Poyraz ile İsmail Balaban, yarı finale direkt kaldı. Diğer dört yarışmacı, ön eleme turu oynadı. Ön eleme turunda Berkay - Dora, Ayşe - Aleyna karşılaşması ekrana geldi.

İlk turu geçen Dora, İsmail ile yarı finalde karşılaştı. Ayşe ise Poyraz ile yarı final mücadelesi verdi. Ayşe, takım arkadaşı Poyraz'ı 5-0 ile geçti ve ilk finalist oldu. Dora ile İsmail arasındaki yarı final mücadelesi müthiş heyecanlı geçti. İsmail Balaban, 4-2 geriden gelerek 5-4 yaptı ve Ayşe'nin finaldeki rakibi oldu.

Survivor 2021'in 119. bölümündeki dokunulmazlık oyunu finalinde İsmail Balaban ile Ayşe karşı karşıya geldi. İkili arasındaki mücadeleyi kazanan 5-1 skorla İsmail oldu. İsmail, dokunulmazlık ile birlikte güzel bir ödülü de takımına kazandırmış oldu.