Yayınlanma Tarihi: 13.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 13 Mayıs - 92. bölüm - Market oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 19. haftanın market oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki market oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleler ve market oyununu kazanan takım...Survivor 2021'de nefes kesen bir market oyunu ekrana geldi. Survivor'ın 19. haftasında Mavi takım ve Kırmızı takım, market oyununda karşılaştı. Bayrama özel hediye ile güne uyanan yarışmacılar, bu moralle parkura geldi. Müthiş mücadeleler sonrasında haftalık erzak paketini kazanan takım belli oldu. İşte Survivor market oyunu detayları...

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma Survivor 2021'de 19. hafta aynı heyecanla başladı. Survivor'ın 13 Mayıs 2021 tarihli bölümünde Mavi takım ve Kırmızı takım market oyununda karşılaştı. Takımlar, oyun öncesinde yeni haftanın kaptanları seçildi. Kırmızı takım, kaptan olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nu tercih etti. Mavi takım da ise seçilen Steven, sezonda ilk defa kaptanlık yapacak.

Market oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Bayrak yarışı için Kırmızı takım Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu'nu, Mavi takım Poyraz ve Merve'yi parkura çıkardı. Müthiş bir heyecan içinde geçen oyunda kazanan Mavi takım oldu.

Survivor'da bu akşam oynanan market oyunu, takım olarak değil yarışmacıların bireysel karşılaşması ile oynandı. Oyun onda bitecekti. Parkurda birçok engel yer alıyordu. Yarışmacıları en çok zorlayan kısım ip üzerindeki denge engeli idi. Finalde ise iki farklı ikişer top atışı yapılması gerekiyor.

Market oyununa iyi başlayan Kırmızı takım oldu. 3-0 öne geçen Kırmızı takımı, Mavi takım kısa sürede yakaladı. Karşılıklı alınan sayılar ile skor 5-5 oldu. Ve oyunda ikinci yarı eşleşmeleri yapıldı.

Market oyunu ikinci turunda Mavi takım, üstünlüğü ele geçirdi ve rakibine sayı vermedi. Ardı ardına aldığı sayılar ile dört sayı üste geçti. Oyunda son iki karşılaşmadan takımlar birer sayı kazandı. Böylece, Mavi takım 10-6 skorla market oyununu kazandı.