Yayınlanma Tarihi: 13.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 13 Haziran - 118. Bölüm | Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de eleme konseyi öncesi ödül oyununun heyecanı yaşandı. Türk ve Yunan takımlarının karma olarak oynadığı oyun nefesleri kesti. İşte oyunu kazanan takım...Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de bu akşam büyük ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye ve Yunanistan'ın Mavi ile Kırmızı takımları birleşti. Ve kazanan takımın Bahamalar'a gideceği muhteşem ödül için parkurda kıyasıya bir mücadeleye giriştiler. Baştan sona heyecan içinde geçen Survivor ödül oyununda kazanan takım, güzel ödülün keyfini çıkardı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021'de bu akşam Türk - Yunan karma ödül oyunu oynandı. Üçüncü kez oynanan ödül oyunlarından ilk ikisini Kırmızı takım kazanmıştı. 13 Haziran Pazar Survivor bölümünde verilen ödül ise efsane ödüller arasında girdi.

Survivor 118. bölümde Türkiye ve Yunanistan'ın Mavi takımı ile Kırmızı takım birleşti. Oluşan bu karma takımlar, Bahamalar'da yaşanacak muhteşem anlar için parkurda karşı karşıya geldi. Ödül oyunu Mavi takımın yaptığı seçim ile başladı. Eşleşen yarışmacılar, parkura çıktı ve tüm engelleri en hızlı şekilde geçmeye çalıştı. Finalde bekleyen iki farklı atış, yarışmacıları çok zorladı ve oyunun kaderini belirledi.

Survivor Türkiye'de bu akşam oynanan ödül oyunu, takımların karşılıklı aldığı sayılar ile başladı. Bu şekilde skordaki denge 3-3'e kadar devam etti. Sonrasında Mavi takım, parkurda üstünlüğü ele geçirdi. Üst üste sayılar alarak Kırmızı takımla arasındaki farkı üçe çıkardı. Kırmızı takım, aldığı sayılar ile farkı kapatmaya çalışsa bile Mavi takım, farkı daha da açmayı başardı. Mücadelenin sonunda Mavi takım, 10-5 skorla ödül oyununu kazandı.