Yayınlanma Tarihi: 13.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 12 Haziran - 117. Bölüm | Haftanın son eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyununu Berkay kazandı. Peki Berkay eleme adayı olarak kimin adını söyledi? İşte Aleyna ve Batuhan'dan sonra eleme adayı olan yarışmacı...TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu haftanın son eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye'de yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için müthiş mücadeleler verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan Berkay'ın söylediği ismin kim olacağı merakla bekleniyordu.

SURVİVOR'DA SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021'de finale adım adım gidilirken bireysel dokunulmazlık oyunları nefes kesmeye devam ediyor. Survivor Türkiye'de bu akşam oynanan son dokunulmazlık oyunu ile haftanın eleme adayları belli oldu. 12 Haziran Cumartesi günü ekrana gelen Survivor 117. bölümde gözler ada konseyine çevrildi ve Batuhan ile Aleyna'dan sonra potaya girecek son isimin açıklanması bekleniyordu.

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor yeni bölümde yarışmacılar, 3. bireysel dokunulmazlık oyununa çıktılar. Müthiş mücadelelerin ekrana geldiği ve soluk kesen karşılaşmalar sonrasında dokunulmazlığı kazanan Berkay oldu. Böylece Berkay, bu hafta 2. dokunulmazlık sembolünü kazanmış oldu.

Survivor'da bu haftanın ilk eleme adayı Poyraz'ın söylediği Batuhan idi. İkinci eleme adayını ise Berkay söylemiş ve takım arkadaşı Aleyna Kalaycıoğlu'nu potaya sokmuştu. Bu akşam ise Berkay'ın son eleme adayı olarak tercihi ise Ayşe'den yana oldu. Belirlenen eleme adayları için ada konseyinde seyirci oylaması yapıldı. Survivor'ın Pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölümde üç eleme adayı arasından en az oyu alan isim, adaya ve hayallerine veda edecek.