Yayınlanma Tarihi: 13.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 12 Haziran - 117. Bölüm | Haftanın son dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın son dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu kim kazandı? İşte kıran kırana geçen oyunlar ve dokunulmazlığı kazanan isim...Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021'de heyecan dolu mücadeleler devam ediyor. Survivor Türkiye'de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Sonuna kadar büyük heyecanla izlenen 3. dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, takımını da güzel bir yemek ödülü kazandırdı.

SURVİVOR'DA 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Fenomen yarışma programı Survivor 2021'de final heyecanı, müthiş mücadeleler ile devam ediyor. 12 Haziran Cumartesi Survivor yeni bölümde haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanmak ve konseyi rahat geçirmek isteyen yarışmacılar arasında çekişmeli bir oyun oynandı.

Survivor 117. bölümde 3. dokunulmazlık oyununda parkurda yarışmacılar, ellerinde taşıdıkları harfi düşürmeden finale ulaşmaya çalıştı. Finalde ise istenilen kelimeyi tamamladıktan sonra halka atışı ile düşürmek için ter döktüler.

Sıralama turunda zamana karşı en iyi süreyi yapan isim Batuhan oldu. Sıralamaya göre ilk turda Ayşe - Aleyna, Berkay - Dora, İsmail - Poyraz karşılaştı. İnanılmaz karşılaşmalar sonrasında yarı finale kalanlar Berkay, Ayşe, Poyraz oldu. Yarı finalde Poyraz - Batuhan, Berkay - Ayşe eşleşmesi heyecanla izlendi.

Bu akşam finale kalan isimler ise Berkay ile Poyraz oldu. Bu hafta birer dokunulmazlık kazanan iki isim, ikinci dokunulmazlığı da kazanmak için parkura çıktı. Günün sonunda beş olanın kazanacağı dokunulmazlık oyununu Berkay 5-2 skorla kazandı.