Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 12.01.2021

Survivor Türkiye 2021 - 11 Ocak 3. Bölüm - Haftanın 2. eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı gönüllüler takımından Sena olmuştu. Bugünkü dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı bir aday daha çıkarmak için konseye geldi. Peki haftanın 2. eleme adayı kim oldu? İşte gönüllüler takımının kullandığı oylar sonrası belirlenen o isim...Survivor 2021'de bu akşam haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye'nin 3. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Son anına kadar heyecan dolu dokunulmazlık oyununda sembolün sahibi Ünlüler oldu. Dokunulmazlığı bir kez daha kaybeden Gönüllüler takımında yapılan oylama ile haftanın ikinci eleme adayı ortaya çıktı.

SURVİVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ekranların mücadele dolu yarışma programı Survivor 2021'de kritik dokunulmazlık oyunu, büyük heyecana neden oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, 11 Ocak 2021 tarihli Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kazanmak için inanılmaz bir mücadele ortaya koydu. Atışlarda daha başarılı, daha şanslı olan Ünlüler takımı, on puana ulaştı ve dokunulmazlık oyununu kazandı. Gönüllüler takımı ise dokunulmazlığı kaybettiği için ada konseyinde bir kez daha oylama yaptı ve eleme potasına girecek ikinci ismi belirledi. Verilen oyların sayımı sonucunda Dora'nın isimi altı kez yazıldığı açıklandı. Böylece, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı dora oldu.

Survivor 2021'de eleme gecesinde SMS birincisi açıklanacak. Ve bu yarışmacı bir eleme adayı daha söyleyecek. Böylece Survivor'da haftanın eleme adayları olan üç yarışmacı arasından en az SMS oyunu alan kişi, yarışmaya veda edecek.