Yayınlanma Tarihi: 11.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 11.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 10 Haziran - 116. Bölüm | Haftanın 2. eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 2. dokunulmazlık oyununu, finalde Batuhan'ı yenen Berkay kazandı. Peki Berkay kimi eleme adayı gösterdi? İşte haftanın 2. eleme adayı olan isim...Büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021'de finale doğru yarışmada heyecan ve mücadele artmaya devam ediyor. Survivor Türkiye'nin bu akşam ekrana gelen yeni bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Müthiş mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan Berkay oldu. Berkay'ın açıkladığı eleme adayı ise şaşkınlıkla karşılandı.

SURVİVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021, TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Finale adım adım ilerken Survivor Türkiye'de yarışmacılar, ara vermeden bireysel dokunulmazlık oyunlarına çıkmaya başladı. 10 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Son yediye kalan yarışmacılar arasında müthiş mücadeleler yaşandı.

Heyecanla izlenen Survivor 116. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu sıralama turunu Ayşe birinci tamamlandı. Ayşe'nin yarı finale direkt kaldığı oyunda finalin ismi Batuhan ile Berkay oldu. İkili arasında nefes kesen karşılaşmayı 5-1 kazanan Berkay, dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Bu andan sonra Berkay'ın ada konseyinde söyleyeceği eleme adayı merak edilmeye başlandı.

Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Berkay'a beklenen soruyu sordu. Dokunulmazlığı kazanan Berkay, kafasında son dörde kalacak isimleri belirlediğini ve stratejisini ona göre oluşturduğunu söyledi. Ayrıca Berkay'ın artık bireyselliğe dönüldüğünü ve Kırmızı takımdan da bir aday söyleyebileceğini söylemesi şaşırttı. Berkay'ın söylediği isim Aleyna oldu. Böylece Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı oldu.