Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 1 Haziran - 108. Bölüm | İletişim oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 22. haftanın iletişim oyunu nefes kesen mücadelelere sahne olurken iki takım iletişim oyununda karşılaştı. İşte kıran kırana geçen yarışlar ve iletişim oyununu kazanan takım...Heyecanla ve büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Beş aydır sevdiklerinden uzak kalan yarışmacılar, iletişim ödülünü kazanmak için kıyasıya bir çekişmenin içine girdiler. Baştan sona heyecan dolu oyunda kazanan takım, anlamlı bir iletişim ödülü kazandılar.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam iletişim oyunu vardı. Survivor'ın 1 Haziran 2021 bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, iletişim oyununda karşılaştı. Yarışmacılar, sevdikleriyle iletişim şansını kaçırmamak için büyük bir mücadele içine girdi.

İletişim oyununda avantaj mücadelesinde Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu ile Mavi takımdan Steven ve Ayşe çıktı. Survivor 108. bölümde bayrak yarışını kazanan Kırmızı takım, seçim avantajını elde etti.

Survivor'da iletişim oyunu için yarışmacıları farklı bir atış bekliyordu. Atıştan önce mekanizma ile birlikte dönerek bir noktaya kadar çevrilmesi gerekiyordu. Sonrasında çubukla 2 basket atışı yapılması lazımdı. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, skor 7-4 olana kadar oyunu önde götürdü. Fakat sonrasında Kırmızı takımın ardı ardına aldığı sayılar geldi. Ve Kırmızı takım, 10-8 skorla iletişim oyununu kazandı.

İletişim oyununa damga vuran performanslar, İsmail Balaban ve Aleyna Çalışkan'dan geldi.

İletişim oyununu kazanan yarışmacılar, beş arkadaşları ile görüntülü sohbet etme imkanını yakaladı.