Survivor Steven kimdir? Survivor Steven Salam nereli, yaşı kaç, boyu kilosu kaç? 

Survivor Steven kim sorusu, Survivor 2021'in başladığı günden bu yana merak edilen konuları arasında yer almaktadır. TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara gelen yarışma programı Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam da renkli kişiliğiyle ilk bölümden bu yana dikkatleri üzerinde topluyor. Peki Survivor Steven kimdir? Steven Salam kaç yaşında, nereli? İşte Steven ile ilgili bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 15:09
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 15:09
Survivor Steven kimdir? Survivor Steven Salam nereli, yaşı kaç, boyu kilosu kaç? 

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor, 2021'e de bomba gibi girdi. Ünlüler ve gönüllüler takımı 2021 Survivor'ında kazanmak için ellerinden geleni yaparken, Survivor izleyicileri de yarışmacıların hayatlarını, kim olduklarını merak ediyor. Merak edilen yarışmacılardan biri de Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam oldu. Peki Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

SURVİVOR STEVEN SALAM KİMDİR? 

Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Survivor yarışmacısı Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde doğmuştur. 2011 yılında Türkiye'ye gelen Steven Salam, liseyi ve üniversiteyi burada okuyup tamamladı. Steven Salam Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Spor bilimleri fakültesinde futbol antrenörlüğü okuyan Salam amatör olarak futbol da oynadı.  Geçen sezon şampiyon olarak 1. Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükselen İzmir Karayollarıspor’da forma giyen Salam Survivor’da da şampiyonluk istediğini söylüyor.

SURVIVOR’A NEDEN KATILDI?

Steven salam Survivor’a katılmasındaki ilk nedenin Survivor’ı çok sevmesinin olduğunu belirtiyor. Steven Salam’ın ikinci nedeni ise oldukça ilgi çekici. Dünyaya geldiği Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki günlük hayatın Survivor yarışması ile benzediğini belirten Salam ada şartlarına kolaylıkla uyum sağlayabileceğini söylüyor.