Survivor Steven kimdir, kaç yaşında? Survivor Steven nereli, mesleği nedir? Steven Salam hakkındaki bilgiler

Survivor Steven, ilgiyle takip edilen yarışmanın merak edilen isimlerinden. Yarışmada başarılı performansı ile dikkat çeken Survivor Steven’ın hayatına dair bilgiler ile Wakanda Forever şeklindeki sevinci de araştırılıyor. Peki, Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 19:41
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 19:41
Survivor Steven kimdir, kaç yaşında? Survivor Steven nereli, mesleği nedir? Steven Salam hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de final mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor’ın parkurdaki hızı ile dikkat çeken ismi Steven Salam, Türkiye’de amatör futbol oynuyor. İzleyiciler, Survivor Steven’a dair bilgileri merak ediyor, Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, nereli öğrenmek istiyor. İşte Survivor Steven Salam hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR STEVEN SALAM KİMDİR?

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde dünyaya gelen Salam 2011 yılında Türkiye’ye geldi. Lise ve üniversite öğrenimini Türkiye’de tamamlayan Steven Salam, geçtiğimiz sene Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nden mezun oldu. Spor bilimleri fakültesinde futbol antrenörlüğü okuyan yarışmacı, geçen sezon şampiyon olarak 1. Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükselen İzmir Karayollarıspor’da futbol oynuyordu.

SURVİVOR 2021’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Steven, yüzde 52’lik başarı yüzdesi ile performans tablosunda 6. sırada yer alıyor. 372 oyuna çıkan Steven’ın 195 galibiyeti bulunuyor.

SURVIVOR’A NEDEN KATILDI?

Steven salam Survivor’a katılmasındaki ilk nedenin Survivor’ı çok sevmesinin olduğunu belirtiyor. Steven Salam’ın ikinci nedeni ise oldukça ilgi çekici. Dünyaya geldiği Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki günlük hayatın Survivor yarışması ile benzediğini belirten Salam ada şartlarına kolaylıkla uyum sağlayabileceğini söylüyor.

DÖRT SENEDİR SURVİVOR’A GİRMEYE ÇALIŞIYORDU!

Survivor’da kendisini kanıtlayacağından emin olduğunu belirten Salam hız kuvvet ve çabukluk konularında kendisine güvendiğini belirtiyor. Survivor’da yarışmanın en büyük hayali olduğunu dile getiren Salam yarışmaya 4 yıldır aralıksız başvurduğunu da eklemeden edemiyor. “İnandığınız zaman başaramayacağınız bir şey yoktur” diyen Salam “İnşallah inandığım o şeye ulaşacağım” diyerek şampiyonluk yolundaki iddiasını da ortaya koyuyor…

STEVEN SALAM INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Steven’ın Instagram kullanıcı adı ‘steven_salam’dır. Instagram’daki renkli kişiliğiyle dikkat çeken Steven Salam’ın şu anlık 59,1 bin takipçisi bulunuyor.

WAKANDA NEDİR? WAKANDA NEREDE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam’ın, sevinirken söylediği ‘Wakanda Forever’ kelimeleri de pek çok kişi tarafından merak edildi. İnsanlar, ‘Wakanda nedir, Wakanda nerede, gerçek mi?’ gibi soruların yanıtlarını aradı. Wakanda, Amerikan çizgi roman şirketi Marvel tarafıntan yaratılan hayali bir ülkedir. Çizgi romanda Doğu Afrika'da yer aldığı bilinen Wakanda, 2018 yapımı Kara Panter filminde gündeme gelmiştir.