Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacı Steven Salam kimdir?

Survivor Steven, ilgiyle takip edilen yarışmada “Wakanda Forever” sevinciyle dikkatleri ve eleştirileri üzerinde topluyor. Survivor son bölümde rakip takım yarışmacıları tarafından çok eleştirilen Survivor Steven, parkurda da hızıyla damgasını vurmaya devam ediyor. Peki, Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Wakanda Forever ne demektir? Wakanda neresi?

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 18:45
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 18:45
Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacı Steven Salam kimdir?

Ekranlarında sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor takipçileri, yarışmanın her bölümünü merakla izlerken yarışmacılar da araştırmaya devam ediyorlar. Son iletişim oyununda yaptığı hareketler ile rakip takımdan yoğun eleştiri alan Steven Salam ilk sırada yer alıyor. Peki, Survivor Steven kimdir, kaç yaşında, nereli? Wakanda neresi, Wakanda Forever ne demek?

SURVİVOR STEVEN SALAM KİMDİR?

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde dünyaya gelen Salam 2011 yılında Türkiye’ye geldi. Lise ve üniversite öğrenimini Türkiye’de tamamlayan Salam geçtiğimiz sene Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nden mezun oldu. Spor bilimleri fakültesinde futbol antrenörlüğü okuyan Salam amatör olarak futbol da oynadı.  Geçen sezon şampiyon olarak 1. Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükselen İzmir Karayollarıspor’da futbol oynayan Salam Survivor’da da şampiyonluk istediğini söylüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Steven, yüzde 55’lik başarı yüzdesi ile performans tablosunda 8. sırada yer alıyor. Oynanan oyunda 45 karşılaşmadan 24 galibiyet çıkarmayı başarmış. Birebirlerdeki performansı ise 19 galibiyete 11 mağlubiyet.

SURVIVOR’A NEDEN KATILDI?

Steven salam Survivor’a katılmasındaki ilk nedenin Survivor’ı çok sevmesinin olduğunu belirtiyor. Steven Salam’ın ikinci nedeni ise oldukça ilgi çekici. Dünyaya geldiği Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki günlük hayatın Survivor yarışması ile benzediğini belirten Salam ada şartlarına kolaylıkla uyum sağlayabileceğini söylüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

DÖRT SENEDİR SURVİVOR’A GİRMEYE ÇALIŞIYORDU!

Survivor’da kendisini kanıtlayacağından emin olduğunu belirten Salam hız kuvvet ve çabukluk konularında kendisine güvendiğini belirtiyor. Survivor’da yarışmanın en büyük hayali olduğunu dile getiren Salam yarışmaya 4 yıldır aralıksız başvurduğunu da eklemeden edemiyor. “İnandığınız zaman başaramayacağınız bir şey yoktur” diyen Salam “İnşallah inandığım o şeye ulaşacağım” diyerek şampiyonluk yolundaki iddiasını da ortaya koyuyor…

STEVEN SALAM INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor izleyicileri, 2021 Survivor yarışmacısı Steven Salam’ın sosyal medyasının olup olmadığını da aratıyor. Survivor’da şampiyon olmak istediğini dile getiren Survivor Steven’ın Instagram kullanıcı adı ‘steven_salam’dır. Başka bir kullanıcı adı olmadığını belirten Salam, Instagram’daki renkli kişiliğiyle de dikkat çekiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

WAKANDA NEDİR? WAKANDA NEREDE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam’ın, sevinirken söylediği ‘Wakanda Forever’ kelimeleri de pek çok kişi tarafından merak edildi. İnsanlar, ‘Wakanda nedir, Wakanda nerede, gerçek mi?’ gibi soruların yanıtlarını aradı. Wakanda, Amerikan çizgi roman şirketi Marvel tarafıntan yaratılan hayali bir ülkedir. Çizgi romanda Doğu Afrika'da yer aldığı bilinen Wakanda, 2018 yapımı Kara Panter filminde gündeme gelmiştir.