Yayınlanma Tarihi: 30.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 30.04.2020

Survivor son bölümünde Survivor Masterchef oyununu kim kazandı? Jüriden ilginç karar...

Survivor Masterchef oyununu kim kazandı?. Mercimek çorbası, cevizli salata, mantı, hünkar beğendi ve bademli keşkül menüsünü hazırlamak için mücadele eden yarışmacılar, kendilerien verilen sürede ellerinden geleni yaptı. Somer Şef'in ünlüler takımını desteklediği, Mehmet Şef'in ise gönüllüler takımından yana olduğu Survivor MasterChef oyununu kim kazandı? Survivor MasterChef oyununu kim kazandı? Survivor son bölümünde cevabı en çok merak edilen sorulardan biri buydu. Acun Ilıcalı ve beraberindeki 8 kişinin jüri koltuğunda oturduğu, Survivor ünlüler ve gönüllüler takımının iddialı bir menü hazırlamaya çalıştığı oyunda ilginç anlar yaşandı. Yarışma menüsünü açıklayan Acun Ilıcalı, ünlüler ve gönüllüler takımından mercimek çorbası, salata, mantı, hünkar beğendi ve muhallebi yapmasını istedi. 

Yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiğ ve dünyanın öbür ucundan görüntülü bağlanan Mehmet ve Somer şeften yardım aldığı Survivor MasterChef oyununda sonunda kazanan maalesef çıkmadı. İşte o anlar..


Survivor son bölümde neler yaşandı? 

Survivor’da dün akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ondan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış ise Ardahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.