Yayınlanma Tarihi: 29.03.2020 | Değiştirme Tarihi: 29.03.2020

Survivor son bölümde neler yaşandı? İşte Survivor 2020 29. bölüm özet görüntüleri!

Survivor 2020 29. bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Survivor son bölümünde yine kıyasıya bir mücadele vardı. Peki Survivor yeni bölümünde neler yaşandı? İşte sizler için hazırlanan Survivor 29. bölüm özet görüntüleri...Ünlüler Gönüllüler formatıyla 14. sezonuna giren Survivor 2020'de ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Survivor son bölümde Ünlüler takımından Barış, Gönüllüler takımına geçmişti. Bu transfer sonrasında bu akşam Survivor 30. bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı merak ediliyordu. 28 Mart 2020 Survivor dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler ilk olarak avantaj oyunu oynadı. Oyun için dörder erkek yarışmacı karşı karşıya geldi. Ellerindeki sembolü düşürmemek mücadele veren takımlardan Gönüllüler avantaj oyununu kazandı.

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de yarışmanın en önemli oyunu için takımlar parkurda karşılaştı. Barış'ın Gönüllülere transferi sonrasında uzun zamandır oyun kazanamayan takımın ne yapacağı merak konusu idi. Bir daire içinde karşılaşan iki yarışmacı, rakibinin elindeki sembolü düşürmek için inanılmaz bir mücadele içine girdi. Skor 9-7 iken Acun Ilıcalı, her iki takımdan en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkarmalarını istedi. Eğer dokunulmazlık oyunu bayrak yarışına gidecek olursa bu seçilen en iyiler burada oynamayacağı söylendi. Bunun üzerine Ünlüler takımı Sercan ile Aycan'ı seçerken, Gönüllüler takımı Barış ile Gizem'de karar kıldı. Sercan skoru 9-8'e getirmeyi başardı. Son oyunda Aycan ile Gizem karşı karşıya geldi. Bu oyunu Gizem'in kazanması ile skor 10-8 Gönüllüler lehine oldu. Böylece nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

TAKIM DEĞİŞTİREN BARIŞ KAÇ OYUN KAZANDI?

Survivor 2020 son bölümde Meryem'in sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği, yerine de Ünlüler takımından birinin geçmesi gerektiği açıklandı. Ünlülerden Barış, Gönüllüler takımına kendi isteği ile geçmek istedi. Bu şekilde takım değiştiren Barış, bugün oynanan dokunulmazlık oyununda ilk olarak Mert ile karşılaştı ve bu oyundan sayı alan taraf oldu. Sonrasında ise Sercan ile Barış iki kez karşılaştı. Bu oyunlarında ikisinde de Sercan kazanan taraf oldu. Böylece Barış, dokunulmazlık oyununda çıktığı 3 oyundan bir tanesini kazanmış oldu.