Yayınlanma Tarihi: 26.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.05.2021

Survivor SMS sıralaması sonucu belli oldu| İşte Survivor 25 Mayıs 2021 Exxen oy sıralaması 21. hafta

Survivor'da kim elendi? sorusu bu akşam ekranlara gelen Survivor eleme konseyiyle birlikte yanıtını buldu. Merak edilen Survivor SMS sıralaması, 25 Mayıs Salı akşamı Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayla birlikte ortaya çıktı. Araya bayram haftasının da girdiği Survivor'da geçtiğimiz hafta elenen yarışmacı olmazken, aradan geçen günler sonrası 'Kim elendi?' sorusu cevabını bekliyordu. Exxen.com oy sıralamasının da izleyiciye açıklamasının ardından Survivor'a veda eden yarışmacı belli oldu. Peki Acun Ilıcalı hangi yarışmacının ismini açıkladı? Survivor'da elenen yarışmacı kim oldu? 25 Mayıs 2021 Survivor oy sıralamasına göre SMS birincileri kim oldu, eleme potasına kimler girdi? İşte Survivor'a elenen, veda eden isimSurvivor'a kim veda etti, kim gitti? bu ve benzeri pek çok sorunun yanıtını bulduğu Survivor eleme akşamında heyecan doruktaydı. Survivor izleyicileri, hayallerine veda eden yarışmacıyı öğrenmek için her salı akşamı olduğu gibi, 25 Mayıs 2021 Salı akşamı da TV8 ekranlarında Survivor'ı izledi. Nefeslerini tutan yarışmacılar, SMS sıralamasında kimin birinci olduğunu ardından da potaya kimlerin girdiğini öğrendi. Acun Ilıcalı'nın açıklamalarıyla birlikte pota da şekillendi. 

Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlık oyunları sonucu birer oyun kaybeden kırmızı ve mavi takımda eleme adayları Aleyna Çalışkan ve Poyraz olmuştu. Acun Ilıcalı 25 Mayıs Survivor oy sıralaması sonucuna göre kırmızı takımda Batuhan'ın, mavi takımda da Poyraz'ın SMS birincisi olduğunu duyurdu. Poyraz bu SMS birinciliği ile eleme potasından çıkarken, yerine 2 aday daha belirlendi. Kırmızı takımda Batuhan Berkay'ın ismini söylerken, mavi takımda bu isimler Merve Aydın ve Steven oldu. 

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 25 MAYIS 2021

Acun Ilıcalı eleme adaylarıyla konuşma gerçekleştirdikten sonra Survivor son oy sıralamasının Exxen.com'da yer aldığını seyircilere duyurdu. Ardından yarışmacılara dönen Acun Ilıcalı, dört aday arasından en az oyu alan ismin kim olduğunu açıkladı. Tüm yarışmacıların nefeslerini tutarak dinlediği bu anlarda Ilıcalı, sonunda Survivor'dan kim elendi? sorusuna yanıt verdi. 25 Mayıs SMS sıralamasına göre Survivor'a veda eden isim mavi takım yarışmacısı Merve Aydın oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR KIRMIZI TAKIM SMS SIRALAMASI 25 MAYIS 2021

1. Batuhan

2. İsmail Balaban

3. Aleyna Kalaycıoğlu

4. Berkay

5. Aleyna Çalışkan

SURVIVOR MAVİ TAKIM SMS SIRALAMASI 25 MAYIS 2021

1. Poyraz

2. Ayşe

3. Steven

4. Dora

5. Merve