Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 | Değiştirme Tarihi: 03.03.2021

Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 8. hafta Exxen oy sıralaması 2 Mart 2021 

TV8 seyircilerinin merakla beklediği 'Survivor'da kim elendi?' sorusu yanıtını buldu. 2 Mart 2021 tarihli Survivor son bölümündeki ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın SMS (oy) sıralamasını açıklaması ile adaya veda eden isim belli oldu. Cumartesi ve pazar günleri oynanan dokunulmazlıklar sonucu belirlenen eleme adaylarının yanı sıra, Survivor SMS birincilerinin de birer isim söylemesiyle toplamda 4 aday arasından Survivor'dan bir kişi elendi. Peki Exxen.com oy sıralamasına göre Survivor'da 2 Mart 2021 akşamında kim gitti, kim elendi? İşte Survivor 2021 8. hafta SMS sıralaması...Survivor izleyicilerinin yanıtını sabırsızlıkla öğrenmek istediği, 'Survivor'da kim elendi, kim gitti' soruları, 2 Mart 2021 tarihli Survivor son bölümünde yanıtını buldu. İnternette sıkça araştırılan bu konulara açıklık getiren isim ise, her zamanki gibi Survivor oy sıralamasını elinde bulunduran Acun Ilıcalı oldu. İlk olarak ünlüler ve gönüllüler takımının SMS birincilerini açıklayan Acun Ilıcalı, bu isimlerden birer de gitme adayı söylemelerini istedi. Survivor 2 Mart SMS birincilerinin birer isim söylemesi ardından toplamda 4 eleme adayı potaya girmiş oldu. Survivor eleme adayları Öykü Çelik, Çağman, Hanzade ve Aleyna Çalışkan olmuştu. Survivor 2021 son bölümünde bu yarışmacılar arasından bir isim gitti. Peki Survivor'da kim elendi? Exxen oy sıralamasında kim birinci kim sonuncu oldu? İşte yanıtı... 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ | 2 MART 2021

Survivor'da Cumartesi ve pazar günü oynanan dokunulmazlıklardan birini ünlüler diğerini ise gönüllüler takımı kaybetti. Ünlüler eleme adayı olarak Öykü Çelik'i, gönüllüler ise Aleyna Çalışkan'ı eleme adayı olarak belirledi. Dünkü konseyde ünlülerin SMS 1.si ise Batuhan Karacakaya oldu. Batuhan, potaya Çağman'ı gönderdi. Gönüllüler'de ise sürprize imza atan Ayşe SMS birincisi olmayı başardı. Ayşe ise eleme adayı olarak Hanzade'nin ismini söyledi. Bu dört eleme adayı arasından en az oyu alarak Survivor'ın son elenen yarışmacısı Çağman oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 8. HAFTA ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI (2 MART 2021)

12- Çağman
11- Gonca
10- Barış
9- Melis
8- Merve
7- Öykü
6- Sergen
5- İlayda
4- Doğan
3- Çağrı
2 İsmail
1- Batuhan

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 8. HAFTA GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 

11- Aleyna Çalışkan
10- Öykü Uysal
9- Hanzade
8- Yunsu Emre
7- Berkay
6- Aleyna
5- Steven
4- Reşat
3- Dora
2 Poyraz
1- Ayşe

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da kritik eleme günlerinin öncesinde yarışmacılar iletişim oyununa çıkıyor. Dünkü iletişim oyunu da her hafta salı günü oynanan oyunlar arasında yine bir klasik halini almaya devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmacıların sevdiklerinden, ailelerinden haber almasının tek yolu olan Survivor iletişim oyunu, 2 Mart 2021 Survivor son bölümüne yine damgasını vurdu. Son derece kritik bu oyunu kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

SURVIVOR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor'da geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden takım ünlüler olmuştu. Ünlüler takımı takımdan Yiğit Oruçoğlu'nu göndermişti.