Yayınlanma Tarihi: 05.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.05.2021

Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 4 Mayıs 2021 Exxen oy sıralaması 17. hafta

Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre Survivor'da kim elendi sorusu yanıtını buldu. TV8 izleyicilerinin merakla beklediği Survivor oy sıralamasını 4 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşen kritik eleme konseyinde Acun Ilıcalı bizzat açıkladı. Survivor'da büyük finale sayılı günler kala yarışmacılardan bir isim hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Peki, iki dokunulmazlığı da kaybeden Survivor 2021 ünlüler takımında, SMS birincisinin de bir eleme adayı daha söyleyerek şekillendirdiği eleme potasında en az oyu alan kim oldu? 2021 Survivor Exxen oy sıralamasında en çok oyu alan yarışmacı hangisi oldu? İşte Survivor'da elenen, giden yarışmacı... Survivor'da kim elendi? sorusu her salı akşamı cevabı en çok merak edilen soruların başında yer alıyor. 4 Mayıs 2021 Survivor 84. bölümünde iki takım ilk olarak iletişim oyununda karşı karşıya gelirken ardından, elenen ismin belli olacağı kritik ada konseyi için yola çıktılar. Ünlüler takımının 2 dokunulmazlık oyununu kaybetmesi, bu hafta elenecek ismin ünlüler takımından olacağı anlamına geliyordu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2021 17. hafta Ünlüler SMS sıralamasını açıklamadan önce, iki takım yarışmacılarıyla konuşma gerçekleştirdi. Ilıcalı, Survivor'da haftanın SMS birincisini açıklarken, bu yarışmacıdan bir takım arkadaşının ismini de gitme adayı olarak söylemesini talep etti. Survivor 2021 SMS birincisi İsmail Balaban oldu ve Balaban, eleme adayı olarak takım arkadaşlarından Survivor Melis Sezer'in adını söyledi. Böylece Survivor Sergen, Survivor Merve ve Survivor Melis'in yer aldığı 4 Mayıs 2021 eleme konseyinde tüm isimler belirlenmiş oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 4 MAYIS 2021

Survivor'da salı akşamları Survivor severleri ekrana kilitleyen önemli akşamda, yine heyecan ve duygu yoğunluğu bir hayli yüksekti. Sergen, Merve ve Melis'in girdiği potada en az oyu alan yarışmacı Survivor'a veda etti. Acun Ilıcalı ilk olarak, Exxen.com'da Survivor 2021 17. hafta oy sıralamasının yer aldığını açıklarken, gün sonunda da yarışmacılara oy sonuçlarını duyurdu. Cumartesi günü gerçekleştirilen halk oylamasının sonuçlarına dayanan Survivor SMS sıralamasına göre, en az oyu alan yarışmacı Melis Sezer oldu. Survivor Melis, SMS sıralamasında 5. olarak Survivor 2021'e veda eden yarışmacı oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI ÜNLÜLER TAKIMI 4 MAYIS 2021 

1. İsmail Balaban

2. Batuhan Karacakaya

3. Sergen

4. Merve Aydin

5. Melis Sezer