Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 28.04.2021

Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 27 Nisan 2021 Exxen oy sıralaması 16. hafta

Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? sorusu birçok Survivor izleyicisi tarafından merak edilip araştırılıyor. 27 Nisan 2021 salı akşamı ekranlara gelen Survivor yeni bölümünde Survivor'da elenen isim belli oldu. Hafta sonu oynanan iki dokunulmazlık sonucu eleme adayları belirlenirken, Salı akşamı SMS birincilerinin de birer isim söylemesinin ardından Survivor eleme potası son şeklini aldı ve Acun Ilıcalı, bu adaylar arasında en az oyu alan ismin kim olduğunu açıkladı. Öte yandan Survivor 16. hafta SMS sıralaması da elenen isim kadar araştırılıp merak ediliyordu. Acun Ilıcalı, 27 Nisan Survivor elemesi öncesi, oy sıralamasının Exxen.com'da yer aldığı duyurdu ve SMS sıralamasında kimin kaçında olduğu da böylece ortaya çıktı. Peki Survivor'da kim elendi, kim gitti? Survivor SMS sıralaması nasıl şekillendi? İşte 27 Nisan 2021 Survivor oy sıralaması...Survivor her hafta giderek daha da zorlaşmaya başlıyor. Survivor kim elendi, kim gitti? sorusu da her hafta daha önem kazanmaya başlıyor. Pek çok Tv8 izleyicisi, 27 Nisan akşamı yayınlanan Survivor ile ilgili kimin adaya veda ettiğini merak etti. Hafta sonu ünlüler ve gönüllüler takımı birer dokunulmazlık oyunu kaybetmiş ve bunun sonucunda ünlüler takımında İlayda Şeker, gönüllüler takımında ise Aleyna Çalışkan eleme adayı olarak belirlenmişti. 

Survivor ada konseyi öncesi yarışmacılar çok önemli bir iletişim oyununda karşı karşıya geldi. İletişim oyununda ünlüler takımı çok rahat bir galibiyet alarak aileleriyle görüşme gerçekleştirdi. Bu sırada İsmail Balaban ile annesi arasında gerçekleşen konuşma ise ekran başındakiler olmak üzere sosyal medya kullanıcıları dahil herkeste büyük bir şok yaşattı. 

Sonrasında Acun Ilıcalı'nın elenen ismi açıklayacağı konseyin yolunu tutan yarışmacıların gergin bekleyişi başladı. Acun Ilıcalı, yarışmacılarla kısa birer sohbet gerçekleştirmesinin ardından Survivor ünlüler ve gönüllüler takınının SMS birincilerini açıkladı. Survivor 27 Nisan SMS birincisi ünlüler takımında İsmail Balaban olurken, gönüllüler takımında bu isim Survivor Poyraz oldu. Acun Ilıcalı, bu yarışmacılardan her zaman olduğu gibi birer eleme adayı daha söylemelerini istedi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? 27 NİSAN 2021

Survivor 16. hafta SMS birincisi İsmail Balaban, eleme adayı olarak Sergen'in ismini söylerken, gönüllüler takımında Poyraz da eleme adayı olarak Steven'ın ismini söyledi. Böylece Survivor'da kim elendi? sorusu öncesi eleme potası Sergen, İlayda, Aleyna Çalışkan ve Steven şeklinde ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, bu dört adaya dönerek en az oyu alarak adaya veda yarışmacının İlayda Şeker olduğunu açıkladı. İlayda Şeker, Survivor son bölümünde adaya veda eden yarışmacı oldu. 


SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 27 NİSAN 2021

Haber ile ilgili metin girin!.

Exxen.com üzerinde yayınlanan Survivor SMS sıralaması da pek çok TV8 izleyicisi ve Survivor hayranı tarafından merak edildi. Survivor SMS sıralaması ünlüler için şu şekilde: 

1) İsmail Balaban

2) Batuhan Karacakaya

3) Sergen

4) Melis

5) İlayda Şeker


SURVIVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 27 NİSAN 2021

Haber ile ilgili metin girin!.

1) Poyraz

2) Aleyna Kalaycıoğlu

3) Ayşe Yüksel

4) Steven

5) Dora

6) Aleyna Ç

7) Berkay