Yayınlanma Tarihi: 12.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 12.05.2021

Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 11 Mayıs 2021 Exxen oy sıralaması 18. hafta

Survivor'da kim elendi? Survivor SMS sıralamasına göre bu sorunun cevabı belli oldu. Survivor izleyicilerinin Tv8 ekranlarında cevabını merak içerisinde beklediği 'Kim elendi?' sorusu öncesi Survivor oy sıralaması 11 Mayıs 2021'in de nasıl şekillendiği ortaya çıktı. 11 Mayıs Survivor eleme konseyinde Acun Ilıcalı, bayram öncesi kimin elendiğini tüm Türkiye'ye açıkladı. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da elenen yarışmacı hangisi oldu? 11 Mayıs oy sıralamasında kim birinci oldu? Kimin adını söyledi. 2021 Survivor Exxen oy sıralamasında en çok oyu alan yarışmacı hangisi oldu? İşte Survivor'da elenen, giden yarışmacı... Survivor kim elendi? sorusunun yanıtını öğrenmen isteyen Survivor izleyicileri, her salı akşamı olduğu gibi 11 Mayıs Salı akşamı da tv8 ekranlarında nefeslerini tutmuş şekilde Survivor eleme konseyini ve Acun Ilıcalı'nın açıklamalarını dinledi. Cumartesi ve Pazar akşamları oynana Survivor dokunulmazlık oyunlarında birer mağlubiyet yaşayan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, bu elemelerde Batuhan ve Poyraz'ı eleme adayı olarak seçmişti. 

Survivor 11 Mayıs yeni bölümünde takımlar ilk olarak iletişim oyunu için mücadele verirken ardından da Acun Ilıcalı'nın oy sıralamasıyla birlikte elenen yarışmacıyı söylediği konseyin yolunu tuttu. Yarışmacılarla sohbet eden Acun Ilıcalı, sonrasında SMS birincilerinin kimler olduğunu açıkladı. Kırmızı takımda sürpriz bir gelişme yaşanırken, SMS birincisi de Berkay oldu. Mavi takımın SMS birincisi ise Poyraz oldu. Bu gelişmeyle birlikte Poyraz eleme adaylığından düştü. Mavi takımda SMS ikincisi Steven olurken, eleme adayları da Sergen ile Dora oldu. Kırmızı takımdaki SMS birincisi Berkay ise 'strateji' yaptıklarını belirterek eleme adayının İsmail Balaban olduğunu belirtti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 11 MAYIS 2021

Böylece 11 Mayıs 2021 Survivor yeni bölümünde heyecanın doruk yaptığı ortamda eleme adayları İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya, Sergen ve Dora'ydı. Acun Ilıcalı, cumartesi ve pazar akşamları yapılan halk oylaması sıralamasının exxen.com'da yer aldığını açıklamasının ardından, bu dört aday arasından en az oyu alan yarışmacının ismini de tüm Türkiye ile paylaştı. Survivor 11 Mayıs son bölümünde, en az oyu alarak yarışmaya veda eden yarışmacı, mavi takım yarışmacı Sergen oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR KIRMIZI TAKIM SMS SIRALAMASI 11 MAYIS 2021

1. Berkay

2. İsmail Balaban

3. Aleyna Kalaycıoğlu

4. Batuhan Karacakaya

5. Aleyna Çalışkan

SURVIVOR MAVİ TAKIM SMS SIRALAMASI 11 MAYIS 2021

1. Poyraz

2. Steven

3. Dora

4. Ayşe

5. Merve

6. Sergen