Yayınlanma Tarihi: 24.02.2021 | Değiştirme Tarihi: 24.02.2021

Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte 23 Şubat 2021 Survivor 7. hafta Exxen oy sıralaması

Survivor'da kim elendi? sorusu dün akşam gerçekleşen eleme konseyi ile yanıtını buldu. Survivor izleyicisi tarafından merak edilen 'kim elendi, kim gitti?' sorularının cevabı, Acun Ilıcalı'nın Survivor sms sıralamasını açıklaması ile ortaya çıktı. Dokunulmazlık oyunları sonucu 2 eleme adayının belirlenmesinin ardından Survivor SMS birincisin de bir aday daha söylemesiyle 3 eleme adayı belirlenmiş oldu. Peki Survivor'da SMS sıralamasına göre kim birinci oldu, kim son sırada yer aldı? Survivor 23 Şubat elenen kişi kim oldu? İşte Survivor Exxen oy sıralaması...Survivor SMS sıralaması, Exxen oy sıralaması gibi konular Survivor'ın 23 Şubat tarihli yeni bölümünün ekranlara gelmesiyle birlikte çok merak edilmeye ve internet üzerinden aratılmaya başlandı. 20-21 Şubat tarihlerinde oynanan iki dokunulmazlık oyunu sonucu ünlüler takımından 2 eleme adayı belirlenmişti. Son eleme adayının oy birincisi olan yarışmacı söyledi ve böylece Survivor 23 Şubat eleme adayları ortaya çıkmış oldu. İlk olarak eleme adaylarıyla kısa bir konuşma gerçekleştiren Acun Ilıcalı, ardından Survivor oy birincisini açıkladı. 

Acun Ilıcalı'nın SMS sıralaması açıklamasına göre, Survivor ünlüler takımının oy birincisi Batuhan Karacakaya oldu. Survivor Batuhan elemede Survivor İlayda Şeker'in adını söyledi. Eleme adayı İlayda, adının söylenmesi karşısında sitemde bulundu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Acun Ilıcalı, tüm Türkiye'nin merakla beklediği açıklamayı yaparak Survivor'dan elenen ismi duyurdu. Acun Ilıcalı, bu üç gitme adayı içerisinde Survivor SMS sıralaması sonucuna göre en az oyu alan ismin Survivor Yiğit olduğunu belirtti. Survivor Yiğit Oruçoğlu, yedeklerden geldiği yarışmaya veda etti.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI | SURVİVOR 23 ŞUBAT OY SIRALAMASI 

1.Batuhan

2.İsmail

3.Çağrı

4.İlayda

5.Doğan

6.Melis

7.Sergen

8.Öykü

9.Merve

10.Yiğit

11.Barış

12.Gonca

Haber ile ilgili metin girin!.