Yayınlanma Tarihi: 17.03.2021 | Değiştirme Tarihi: 17.03.2021

Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte 16 Mart 2021 Survivor 10. hafta Exxen oy sıralaması 

16 Mart 2021 Survivor yeni bölümünde SMS sıralamasının belli olmasıyla birlikte adaya bir kişi veda etti. Cumartesi ve pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımında belirlenen iki eleme adayı ardından, son bölümde Survivor 16 Mart SMS birincisi Ayşe de bir isim söyledi ve 3 eleme adayı arasından en az oyu alarak hayallerine veda eden isim ortaya çıktı. Survivor'da kim elendi sorusunun merak edildiği kadar, Survivor SMS oylamasında kimin kaçıncığı olduğu merak ediliyordu. Acun Ilıcalı elinde bulundurduğu zarfta yer alan 'Survivor SMS sıralaması' sonuçlarına göre, en az SMS'i alan ismi açıkladı ve giden isim belirlendi. Peki 16 Mart 2021 Survivor'da kim elendi, kim gitti? Elenen isim Aleyna Çalışkan mı, Hanzade mi, Yunus Emre Karabacak mı oldu? şte 16 Mart Survivor SMS sıralaması, Exxen oy sıralaması sonuçları...Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasında Exxen oy sıralamasında yer alan bilgilere göre adaya veda eden isim belli oldu. Pek çok TV8 izleyicisinin merak ettiği sonuca göre Survivor SMS sıralamasında ortaya çıkan sonuca göre sürpriz bir veda gerçekleşti. Cumartesi ve pazar günleri oynana dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımında eleme adayları, son haftaların çok konuşulan 2 yarışmacısı Aleyna Çalışkan ve Hanzade Ofluoğlu olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor severler 16 Mart Survivor eleme konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama ile SMS birincisini öğrendi. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi Survivor SMS birincisi, Ayşe Yüksel oldu. Ayşe, 3. eleme adayı olarak Survivor Yunus Emre Karabacak'ın ismini söyledi. Acun Ilıcalı, Survivor 16 Mart SMS sıralamasında kimin en az oyu aldığını söylemeden önce eleme adayları Aleyna, Hanzade ve Yunus Emre olarak şekillendi. Peki Survivor'da elenen isim kim oldu? Exxen oy sıralamasında en az oyu alan yarışmacı kimdi? İşte 16 Mart Exxen Survivor SMS sıralaması

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 16 MART 2021

Survivor 2021'de nefeslerin tutulduğu bir eleme konseyi yaşandı. İletişim oyunu ardından elenen ismin belli olacağı konseye çıkan yarışmacılar, heyecan dozu bir hayli yüksek olan konseyde büyük merak içerisinde Acun Ilıcalı'nın açıklamalarına kilitlendi. Halk oylaması sonucu en az SMS'i alan eleme adayı Survivor'dan gitti. Eleme adayları olan Survivor yarışmacıları Aleyna Çalışkan, Hanzade Ofluoğlu ve Yunus Emre Karabacak arasından, SMS halk oylamasına göre en az oyu alan, Survivor Yunus Emre Karabacak oldu ve adaya veda etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI | 16 MART 2021

1. Ayşe
2. Poyraz
3. Dora
4. Aleyna Ç.
5. Hanzade
6. Reşat
7. Berkay
8. Yunus Emre
9. Aleyna K.
10. Steven

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.