Survivor Sergen’e ne oldu? Son durumu nedir? Survivor Sergen Bayar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Sergen’e ne oldu merak ediliyor. Bu akşam ekrana gelen Survivor 24. bölümde Ünlüler takımı kampında Sergen’in acı içinde kıvrandığı sahneler merak uyandırdı. Survivor Sergen, balık avlama sırasında vatoz balığı tarafından sokulduğu düşünülüyor. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor Sergen’in son durumu nedir?

Yayınlanma Tarihi: 09.02.2021 21:15
Değiştirme Tarihi: 09.02.2021 21:15

TV8’in sevilen yarışması Survivor Türkiye’de izleyicileri meraklandıran olay Sergen’in sudan çıkarıldıktan sonra hastaneye götürüldüğü sahneler oldu. Survivor Sergen, yeni bölümde Ünlüler kampında balık avlarken acı içinde kıvranmaya başladı. Sonrasında yapılan acil müdahale ile tedavi için hastaneye götürüldü. Peki, Survivor Sergen’e ne oldu, son durumu nedir? Survivor Sergen Bayar kimdir, kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR SERGEN’E NE OLDU? SON DURUMU NEDİR?

Survivor Sergen, zıpkınla balık avlarken kıyıya yakın bir yerde ayağında bir acı hissediyor. O sırada kendisini sokanın vatoz olduğunu görüyor. Zehrin etkisi ile acı içinde kıvranan Survivor Sergen’e sağlık ekibi anında müdahale etti. Tedavi sonrasında dönüşte açıklama yapan Sergen, zehrin etkisini zamanla gideceğini, ayağında şişlik olduğunu ve tahminen bir iki gün oyunlarda yer alamayacağını söyledi.

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur. Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır.

Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır.

Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir. Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

SERGEN BAYAR’IN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Hırslı yapısı ve güçlü fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Sergen Bayar’ın birbirinden renkli fotoğrafları bulunuyor. Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer almaktadır. 5242 takipçisi bulunan Sergen, paylaşımlarıyla ve yaptıklarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

“KENDİME EN YAKIN HİSSETTİĞİM İSİM HİLMİCEM”

Survivor’da bugüne kadar yarışmış yarışmacılardan kendisine en yakın hissettiği ismin kim olduğu sorulduğunda Sergen Bayar, Hilmicem’in ismini verdi. Hilmicem’in kendisi gibi davrandığını ve kasıntı olmadığını belirten Sergen Bayar, saygılı ve şov yapmayı bilen biri olduğunu ifade ediyor. Sergen Bayar, 18 Ocak Pazartesi günü 2021 Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasına yedeklerden katıldı. Yarışmaya ise ünlüler takımında devam edecek.