Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor Sergen nereli? Sergen Bayar hakkındaki bilgiler

Survivor Sergen kimdir merak ediliyor. Heyecanla takip edilen Survivor 2021 yarışmasında dikkat çeken yarışmacılardan biri de Sergen Bayar. Yarışmaya yedeklerden katılan ve Ünlüler takımına giren Survivor Sergen, parkurdaki hızı ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Sergen Bayar hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 17:51
Değiştirme Tarihi: 06.04.2021 17:51
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor Sergen nereli? Sergen Bayar hakkındaki bilgiler

Survivor Sergen, bu haftanın eleme adaylarından biri oldu. Survivor 2021’de Ünlüler takımında mücadele eden Sergen Bayar, yarışmaya yedeklerden katılmıştı. Parkurdaki hızı ile dikkat çeken Survivor Sergen Bayar’ın hayatına dair bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Sergen Bayar kimdir, kaç yaşında, nereli?

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an 25 bin takipçisi bulunuyor.