Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor Sergen Bayar nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Sergen kimdir günün merak konusu oldu. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Sergen Bayar, Ünlüler takımına girmişti. Yarışmada hızı ve performansıyla dikkat çeken Survivor Sergen, Ünlüler takımı SMS birincisi olarak dikkatleri üzerine çekti. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Sergen Bayar hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 23:53
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 23:53
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor Sergen Bayar nereli, ne iş yapıyor?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. Survivor’ın başarılı yarışmacılarında olan Sergen Bayar, yarışmaya yedeklerden gelerek Ünlüler takımına katılmıştı. Survivor Sergen, bu hafta Ünlüler takımı SMS birincisi olunca ona dair bilgiler yine araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Sergen Bayar hakkında merak edilenler…

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an 25 bin takipçisi bulunuyor.