Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Sergen Bayar’ın hayat hikayesi ağlattı!

Survivor Sergen, bu akşam ekrana gelen yeni bölümde anlattıkları ile izleyenleri ağlattı. Survivor 2021’de Ünlüler takımına yedeklerden gelen ve uzun süredir girmek için uğraş verdiği yarışmada performansı ile dikkat çeken Sergen Bayar, annesi ile babasının ayrılığını, annesine olan özlemini anlattı. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2021 20:48
Değiştirme Tarihi: 15.02.2021 21:04

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler takımından Sergen Bayar, gözyaşları içinde anlattıkları ile izleyicileri derinden etkiledi. Survivor 2021’e yedeklerden gelen ve parkurdaki hızı ve performansı ile başarılı olan yarışmacı, adada yaşadıklarını, annesine karşı özlemini ve anne – babasının boşanması sonrasındaki hayatını anlattı. Bu röportaj sonrasında izleyiciler Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte Survivor Sergen Bayar’ın hakkındaki bilgiler…

SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur. Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır.

Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

SERGEN BAYAR’IN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar’ın Instagram adresi birçok izleyici tarafından merak edilmeye başladı. Hırslı yapısı ve güçlü fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Sergen Bayar’ın birbirinden renkli fotoğrafları bulunuyor. Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer almaktadır. 17 bin takipçisi bulunan Sergen, paylaşımlarıyla ve yaptıklarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.