Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Sergen Bayar nereli, mesleği nedir?

Survivor Sergen Bayar, yarışmanın dikkat çeken ve merak edilen isimlerinden biri. Yedeklerden gelerek Ünlüler takımına katılan Survivor Sergen, bu hafta performans tablosunda ilk sırada yer almayı başardı. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Sergen Bayar’ın mesleği nedir? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 04.03.2021 18:28
Değiştirme Tarihi: 04.03.2021 18:34
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Sergen Bayar nereli, mesleği nedir?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Survivor Sergen, yarışmaya yedeklerden katıldı ve ilk gününde parkurdaki hızı ve sembol oyununu kazanmasıyla dikkatleri çekti. Yarışmanın takipçileri “Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli?” soruları ile Sergen Bayar’ın hayatını öğrenmeye çalışıyor. İşte Survivor 2021 Sergen Bayar hakkındaki merak edilenler…

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer almaktadır. 18 bin takipçisi bulunan Sergen, paylaşımlarıyla ve yaptıklarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.