Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’den elenen Sergen Bayar hakkındaki bilgiler

Survivor Sergen, yarışmaya bu hafta veda etti. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Sergen Bayar, başarılı bir performans göstermiş ve birçok defa parkur rekoru kırmıştı. Ünlüler takımında başlayan ve Mavi takıma geçen Survivor Sergen’i hayatı merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2021 00:34
Değiştirme Tarihi: 12.05.2021 00:34
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’den elenen Sergen Bayar hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu hafta yarışmaya veda eden isim Sergen Bayar oldu. Survivor Sergen, yarışmaya yedeklerden gelmiş ve Ünlüler takımına katılmıştı. Takımların karıştırılması sonrasında Mavi takıma geçen ve 18. haftada elenen Sergen Bayar kimdir merak ediliyor. İşte Survivor Sergen Bayar hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Ayvalıklı olduğunu belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an 31,7 bin takipçisi bulunuyor.