Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Sergen Bayar mesleği nedir?

Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Sevilen yarışma Survivor 2021’in dikkat çeken isimlerinden biri de Sergen Bayar. Survivor Sergen, yedeklerden geldiği yarışmada Ünlüler takımından yer alıyor. SMS birincisi olarak yine gündeme gelen yarışmacıya dair bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 17:48
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 17:48
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Sergen Bayar mesleği nedir?

Survivor 2021’de Ünlüler takımında olan Sergen Bayar, izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Survivor Sergen Bayar, yarışmaya yedeklerden gelmiş ve Ünlüler takımına katılmıştı. Survivor Sergen, SMS birincisi olması ve İsmail ile arasındaki gerginlik sonrasında internette araştırılmaya başlandı. Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Sergen Bayar’a dair merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Ayvalıklı olduğunu belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an 31,7 bin takipçisi bulunuyor.