Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı olan Survivor Sergen Bayar hakkındaki bilgiler

Survivor Sergen Bayar, bu haftanın ilk eleme adayı oldu. Ünlüler takımında olan Survivor Sergen, yarışmaya yedeklerden katılmıştı. İki hafta önce ilk defa SMS birincisi olan başarılı isim, yarışmada sürati ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Sergen Bayar ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 18:50
Değiştirme Tarihi: 04.05.2021 18:50
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı olan Survivor Sergen Bayar hakkındaki bilgiler

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler takımından bir isim yarışmaya veda edecek. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinde Sergen Bayar da eleme potasında yer alıyor. Yedeklerden katılan Sergen Bayar, Ünlüler takımında başarılı performans sergiliyor. Eleme öncesinde Survivor Sergen hayatı araştırılıyor, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında sorgulanıyor. İşte Survivor Sergen Bayar hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Ayvalıklı olduğunu belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer alıyor ve şu an 31,7 bin takipçisi bulunuyor.