Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Sergen Bayar ne iş yapıyor?

Survivor Sergen kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’e yedeklerden gelen Sergen Bayar, Ünlüler takımına katılmıştı. Geldiği ilk günden beri performansıyla adından çokça söz ettiren Survivor Sergen, izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Survivor Sergen Bayar hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 28.02.2021 20:16
Değiştirme Tarihi: 28.02.2021 20:16
Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Sergen Bayar ne iş yapıyor?

Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor 2021’de merak edilen yarışmacılardan biri de Sergen Bayar. Yarışmanın ikinci haftasında yedeklerden gelen Survivor Sergen, parkurdaki hızıyla dikkat çekmişti. İzleyiciler, “Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?” soruları ile yarışmacıyı tanımak istiyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Sergen Bayar hakkında merak edilenler…

SURVİVOR SERGEN BAYAR KİMDİR?

Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur.

SURVİVOR SERGEN NE İŞ YAPIYOR?

Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir.

SURVİVOR’A NEDEN KATILMAK İSTEDİ?

Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.

INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında katılan Sergen Bayar, Instagram'da ‘srgnbayar’ kullanıcı adıyla yer almaktadır. 5242 takipçisi bulunan Sergen, paylaşımlarıyla ve yaptıklarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.