Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Sercan'dan Ersin-Mert tartışması için yorum: Ortada kalan ben oldum

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölümünde ünlüler takımından Survivor Sercan, Survivor Ersin - Survivor Mert tartışması hakkında konuştu. Survivor Sercan, Survivor Ersin - Survivor Mert gerilimi için: "Ortada kalan ben oldum" dedi. Survivor Sercan neden böyle söyledi? İşte ünlüler takımında gergin dolu anlar...Survivor Sercan, dün ada konseyinde başlayan Ersin – Mert gerginliğine dair düşüncelerini aktardı. Survivor 2020 son bölümde Ünlülerden eleme adayı olarak adının çıkması sonrasında Mert, özellikle Ersin’i suçlamış ve ona karşı tavır almıştı. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde Sercan hem Mert’le hem Ersin’le konuştuğunu, iki tarafında haklı ve haksız tarafları olduğunu söyledi. Survivor Sercan, ortada kalanın kendisi olduğunu söyleyip onlardan daha fazla gergin olduğunu söyledi. Survivor Mert “Beni hiç kimse biriyle uğraşırken göremez. Ama biri bana yaparsa on katını yaparım.” dedikten sonra yoluna yalnız devam edeceğini söyledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.