Survivor Sena Özdemir kimdir? Survivor eleme adayı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Sena Özdemir'in kim olduğu birçok izleyicinin merak edip araştırdığı isimler arasında yer alıyor. Süratli yarışmacılardan biri olan Sena Özdemir, vücut yapısı ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İzleyiciler Sena Özdemir'in boyunu, kilosunu ve kaç yaşında olduğunu merak ediyor. Peki, Survivor Sena Özdemir kimdir? Survivor eleme adayı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 16:35
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 16:35
Survivor Sena Özdemir kimdir? Survivor eleme adayı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?

Sena Özdemir, Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alıyor ve yarışmanın iddialı isimlerinden biri olduğunu belirtiyor. Hırslı yapısı ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken Sena Özdemir'in atletizmde birçok başarısı bulunuyor. Sena Özdemir'in özel hayatını merak eden izleyiciler, başarılı yarışmacı hakkında bilgi araştırıyor. Peki, Survivor Sena Özdemir kimdir? Survivor eleme adayı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?

SENA ÖZDEMİR KİMDİR?

2001 yılında İzmir'de doğan Sena Özdemir, 19 yaşındadır. Survivor Sena Özdemir’in babası Balıkesirli, annesi ise Bulgaristan göçmenidir.

Sena Özdemir, doğma büyüme İzmirli olarak tüm eğitim hayatı da İzmir’de geçti. 10 yaşından beri atletizmle uğraşan Survivor Sena Özdemir, Atatürk Spor Lisesinde okudu. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünün lisanslı sporcusu olan Sena Özdemir, Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisidir.

SENA ÖZDEMİR'İN SPOR HAYATI VE BAŞARILARI

Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Sena Özdemir, genç yaşına birçok başarı sığdırmayı başarmış. On yaşında başladığı atletizm sporunda Türkiye ve Dünya şampiyonlarında birçok başarısı ve madalyası mevcut. 100 ve 200 metrede çeşitli Türkiye dereceleri olan Sena Özdemir’in liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğü bulunuyor.

“SURVİVOR’IN İHTİYACI OLAN KADIN ŞAMPİYON KARŞINIZDA”

“Mücadeleci ruhumu, başarının asla tesadüf olmadığını, gücümün ve performansımınım çalışmaktan geldiğini tüm Survivor izleyicilerine göstermek için buradayım. Bu senenin bir kadın şampiyona ihtiyacı vardı. İşte o şampiyon tam karşınızda…”

SENA ÖZDEMİR’İN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor 2021 yarışmacıları, zorlu ada koşullarında mücadele verirken yarışmanın takipçileri de destekledikleri ismi Instagram hesabını takip ediyor. Bunun için yarışma öncesinde yarışmacıların sosyal medya hesapları araştırılıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Sena Özdemir Instagram’da 'senasuozdemirim' kullanıcı hesabı ile yer alıyor. Sena Özdemir’in şu an Instagramda yaklaşık beş bin takipçisi bulunuyor.