Survivor Sena kimdir? Survivor 2021’e ilk haftadan veda eden Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?

Survivor Sena, sevilen yarışmanın ilk haftasında elenen isim oldu. Survivor 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Sena Özdemir, atletizmde uluslararası başarıları var. Dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına giren Survivor Sena, SMS sıralamasında diğer adaylara göre daha az oy alında yarışmaya ilk haftada veda etmek zorunda kaldı. Peki, Survivor Sena kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Sena Özdemir hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 23:39
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 23:39
Survivor Sena kimdir? Survivor 2021’e ilk haftadan veda eden Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021’de ilk haftadan yarışmaya veda eden isim belli oldu. Heyecanla takip edilen Survivor’da Sena Özdemir, SMS sıralamasında geride kalınca elendi ve adaya veda etti. Gönüllüler takımında mücadele eden ve eleme potasına giren Survivor Sena, eleme adayı olduktan sonra oyunlarda başarılı performans gösterdi. Bu akşam Survivor’a veda eden isim olduktan sonra Survivor Sena Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde sorgulamalar yapılıyor. İşte Survivor Sena hakkında merak edilenler…

SENA ÖZDEMİR KİMDİR, NERELİ?

Survivor Sena Özdemir, 2021 Survivor yarışmacıları arasında yer almaktadır. 2001 yılında İzmir'de doğan Sena Özdemir, 19 yaşındadır. Survivor Sena Özdemir’in babası Balıkesirli, annesi ise Bulgaristan göçmenidir.

SENA ÖZDEMİR HANGİ ÜNİVERSİTEDE?

Sena Özdemir, doğma büyüme İzmirli olarak tüm eğitim hayatı da İzmir’de geçti. 10 yaşından beri atletizmle uğraşan Survivor Sena Özdemir, Atatürk Spor Lisesinde okudu. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünün lisanslı sporcusu olan Sena Özdemir, Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisidir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SENA ÖZDEMİR SPOR HAYATI VE BAŞARILARI

Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Sena Özdemir, genç yaşına birçok başarı sığdırmayı başarmış. On yaşında başladığı atletizm sporunda Türkiye ve Dünya şampiyonlarında birçok başarısı ve madalyası mevcut. 100 ve 200 metrede çeşitli Türkiye dereceleri olan Sena Özdemir’in liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğü bulunuyor.

“SURVİVOR’IN İHTİYACI OLAN KADIN ŞAMPİYON KARŞINIZDA”

 “Mücadeleci ruhumu, başarının asla tesadüf olmadığını, gücümün ve performansımınım çalışmaktan geldiğini tüm Survivor izleyicilerine göstermek için buradayım. Bu senenin bir kadın şampiyona ihtiyacı vardı. İşte o şampiyon tam karşınızda…”

Haber ile ilgili metin girin!.

SENA ÖZDEMİR’İN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor 2021 yarışmacıları, zorlu ada koşullarında mücadele verirken yarışmanın takipçileri de destekledikleri ismi Instagram hesabını takip ediyor. Bunun için yarışma öncesinde yarışmacıların sosyal medya hesapları araştırılıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Sena Özdemir Instagram’da 'senasuozdemirim' kullanıcı hesabı ile yer alıyor. Sena Özdemir’in şu an Instagramda yaklaşık beş bin takipçisi bulunuyor.