Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2022 yarışmacısı Seda Ocak hakkındaki bilgiler

Survivor Seda Ocak, Gönüllüler takımında yer alıyor. Ünlüler takımında yarışan Sema Aydemir’in ikizidir. Daha önce 2019 Survivor sezonunda yarışan Seda Ocak hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 20:08
Değiştirme Tarihi: 17.01.2022 20:08
Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2022 yarışmacısı Seda Ocak hakkındaki bilgiler

Heyecanla beklenen Survivor 2022 All Star başladı. Nefes kesen mücadelelerin ekrana geldiği Survivor 2022 yarışmacıları merak ediliyor. Bu yarışmacılardan biri olan Seda Ocak, Gönüllüler takımında. İkizi olan Sema Aydemir ise ünlüler takımında yer alıyor. Peki, Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Seda Ocak evli mi? İşte Seda Ocak biyografisi…

SEDA OCAK KİMDİR?

17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen Seda Ocak, üniversite eğitimini Anaokulu Öğretmenliği ve Spor Bilimleri Bölümünden mezun olarak tamamladı. 100 mt engelli koşucu olarak uzun yıllar spor dünyasında yer aldı. Seda Ocak, çocuk sahibi olduktan sonra profesyonel sporu bırakmış ve atletizm Antrenörü olarak spor dünyasındaki yerini sürdürmeye karar vermiştir.

2014 senesinde yine TV8 ekranlarında yayınlanmış olan Ninja Warrior Türkiye isimli yarışma programına da katılmıştır. Ancak yarışmada ilk turda elenmiştir.

2019 yılında Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında da yer aldı.

SEDA OCAK BOYU, KİLOSU KAÇ?

Aslan burcu olan Seda Ocak, 54 kilo ağırlığında ve 1.72 cm boyundadır.

SEDA OCAK EVLİ Mİ?

Seda Ocak, kendisi gibi sporcu Yasin Ocak ile 2003 yılında evlendi. Çiftin iki çocukları var.

SEDA OCAK INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor All Star kadrosuna giren Seda Ocak, Instagram’da sedaocakofficial kullanıcı adıyla yer alıyor. Ağırlıklı olarak spor çalışmalarını paylaşan Seda Ocak’ın 172 bin takipçisi bulunuyor.