Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir, nerelidir? Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, mesleği ne?

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Sancakay Ilım Morgül'ün kim olduğu, survivor izleyicilerinin en çok araştırdığı konular arasında yer alıyor. Futbolcu olduğu bilinen Sancakay Ilım Morgül, ünlü teknik direktör Ünal Karaman'ın yeğenidir.  Hırslı ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alan Sancakay Ilım Morgül'ün, Survivor'da nasıl bir performans sergileyeceği oldukça merak ediliyor. Peki, Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir? Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, mesleği ne?

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 14:22
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 14:22
Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir, nerelidir? Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, mesleği ne?

Sancakay Ilım Morgül, Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alıyor ve iddialı yapısıyla dikkat çekiyor. Survivor 2021 izleyicileri tarafından merakla araştırılan Sancakay Ilım Morgül'ün kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak edilen konular arasında sorgulanmaya devam ediyor. Ünlü teknik direktör Ünal Karaman'ın yeğeni olarak da bilinen Sancakay Ilım Morgül, futbolcu olarak da dikkat çekiyor. Peki, Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir? Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, mesleği ne?

SANCAKAY ILIM MORGÜL KİMDİR?

Survivor 2021 Gönüllüler takımının yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül’ün hayat hikayesinde futboldan, müziğe kadar birçok alan var. ‘Survivor Sancakay Ilım Morgül kimdir’ sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. 

Teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğeni olan Sancakay Ilım Morgül, sporcu kimliğiyle biliniyor. Spor hayatına ritmik jimnastikle adım atan Survivor Sancakay, Lise 3’e kadar okuduğu İzmir’de futbol kariyerine başladı. Lise 4’te Rizespor’a transferi gerçekleştirilen Morgül, lise öğrenimini de yine bu şehirde tamamladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor yarışmacısı Sancakay Ilım'ın, dayısı Ünal Karaman ile çekilmiş fotoğrafı

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

İstanbul’da doğan Survivor Sancakay Ilım Morgül’ün doğum tarihi; 30 Ocak 1997. İzmir ve Rize’de büyüyen Sancakay Ilım Morgül, 28 yaşındadır.

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL EĞİTİMİ

2 yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, Rus Dili Edebiyatı bölümünü okuyan Survivor Sancakay Ilım Morgül, İngilizce ve Rusça dillerine hakim. Morgül, sonraki dönemlerde ise eğitim hayatını İstanbul’da devam ettirdi. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazanarak İstanbul’a yerleşen Morgül, halen 4. sınıf öğrencisi.

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL MESLEĞİ NE?

Survivor Sancakay Ilım Morgül, 2 sezon boyunca Kadıköy Theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen ‘Ofsayt’ oyununda başrol oynadı. Morgül, 5 yıldır da vocal olarak sahne alıyor. Kendi bestelerini de seslendiren Sancakay, gitar çalıyor.