Survivor Sancakay Ilım kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, nereli?

Survivor Sancakay, yeni sezonuna fırtına gibi giren yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Gönüllüler takımı kadrosunda olan Survivor Sancak, Trabzonspor’un efsanevi futbolcusu ve teknik direktörü olan Ünal Karaman’ın yeğeni.  Dayısı gibi futbolla ilgilenen yarışmacı hakkında izleyiciler, Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında, nereli araştırıyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 18:30
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 18:30
Survivor Sancakay Ilım kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021, kadrosunda yer alan yarışmacıları ile dikkat çekiyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer alan Sancakay Ilım Morgül de yarışmanın merak edilen ve takip edilen isimlerinden biri. Ünal Karaman'ın yeğeni ve futbolla ilgilenen Survivor Sancakay, yarışmada performansının yanında konuşmaları ile de dikkat çekiyor. Peki, Sancakay Ilım Morgül kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte yanıtı…

SURVIVOR SANCAKAY ILIM MORGÜL KİMDİR?

Sancakay Ilım Morgül, 30 Ocak 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İzmir ve Rize’de büyüyen Survivor Sancakay, Ünal Karaman’ın yeğenidir. Sporla ilgili olan Sancakay Ilım Morgül, ilk olarak ritmik jimnastik ile spor hayatına başladı. Orta öğretim eğitimini 11’inci sınıfa kadar İzmir’de sürdüren Sancakay Ilım Morgül, futbol kariyerine de futsal ile başlamıştır. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sonrasında yeşil sahaya geçiş yapan sporcu, 12’inci sınıfta da Rizespor takımına transfer olmuş ve lise eğitimini burada tamamladı, futbol kariyerini de sürdürdü. 

Yükseköğretim eğitimine Karadeniz Teknik Üniversitesi Rus Dili Edebiyatı Bölümü ile devam eden Sancakay Ilım Morgül, İngilizce ve Rusça da bilmektedir. Sonrasında oyunculuk alanında kendisini geliştirmek isteyen futbolcu, konservatuvar tiyatro bölümü yetenek sınavlarına girmiş ve kazandıktan sonra İstanbul’a taşındı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Günümüzde 4’üncü sınıf öğrencisi olan Sancakay Ilım Morgül, 2 sezon boyunca da Kadıköy Theatron sahnesindeki Edinburg festivalindeki Ofsayt adlı oyunda başrol olarak sahne almıştır. Öte yandan müzikle de ilgilenen oyuncu, 5 yıldır da Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak vokalde sahne almaktadır. Kendi bestelerini seslendirmekte ve gitar da çalabilmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR SANCAKAY’IN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Sancakay Ilım Morgül’ün Instagram’da “sancakay8” kullanıcı adı ile 22 bini aşkın takipçisi var. Aynı zamanda youtube.com/c/sancakay adıyla da Youtube kanalında 1,65 bin izleyicisi bulunuyor.