Survivor Reşat’ın son durumu nedir? Acun Ilıcalı açıkladı: Reşat, Survivor 2021’den diskalifiye olacak mı?

Survivor 2021 tüm hızıyla devam ederken izleyiciler, Gönüllüler takımından Reşat’ın sakatlığında son durumu merak ediyordu. Ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın sakatlığı nedeniyle diskalifiye ihtimali var demesi ise yarışmacılar ve sevenleri üzülmüştü. Son çekilen MR sonucunu bu akşam Acun Ilıcalı açıkladı. Peki, Survivor Reşat’ın son durumu nedir, yarışmaya devam edecek mi? Survivor 2021’den diskalifiye olacak mı?

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 22:39
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 22:40

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki adada yaşam mücadelesi devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ada konseyinde açıklanan Reşat’ın sakatlığı sonrasında herkesi gözü kulağı Doktor Metin Kuş’tan gelecek habere yöneldi. Survivor Reşat’ın ayağındaki kırıkların ciddi olduğu ve Survivor’daki durumunun son çekilen MR sonuçlarına bağlı olduğu söylenmişti. Acun Ilıcalı, bu akşam dokunulmazlık oyunu öncesinde Reşat’ın son durumunu açıkladı. Peki, Survivor Reşat diskalifiye olacak mı?

SURVİVOR REŞAT’IN SON DURUMU NEDİR?

Survivor 2021 yeni bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Reşat’ın son durumunu açıkladı. Son olarak ayak tarağındaki kırık için MR çekilmiş ve sonucunu bekliyordu. Doktor Metin Kuş, çekilen MR sonuçlarına göre Reşat’ın Survivor’da devam edebileceğini söylediği aktarıldı. 3-4 gün sonra Survivor Reşat’ın oyunlara dönebileceği de eklendi. Reşat’ın Survivor’dan diskalifiye edilmeyeceği açıklanması ile ilk başta Reşat olmak üzere arkadaşları bu habere çok sevindi.

SURVİVOR REŞAT KİMDİR?

1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü. 2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti. 2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

2016 yılında sosyal medyada yayılan bir videoyla adeta Türkiye’nin gündemine oturan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, herkes tarafından dikkat çeken bir isim oldu. ‘Yirmağa gideyirum’ sözleriyle dikkat çeken bir videoyu sosyal medyada paylaşan ve adeta herkesi gülmekten kırıp geçiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu için binlerce caps yapılmıştı.

SURVİVOR REŞAT'IN SOSYAL MEDYA HESABI VAR MI?

560 binden fazla takipçisi bulunan Survivor Reşat'ın Instagram kullanıcı adı 'resathao'dur. Renkli bir kişiliğe sahip olan Reşat Hacıahmetoğlu, günlük hayatına dair fotoğraf paylaşımlarında bulunmuştur.