Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Reşat diskalifiye mi oldu?

Survivor Reşat, bu akşam ada konseyinde açıklamalar sonrasında ilgi odağı oldu. Gönüllüler takımında yarışan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu için Acun Ilıcalı’nın yaptığı diskalifiye ihtimali açıklamaları herkesi üzdü. İzleyiciler ise Survivor Reşat diskalifiye olacak mı araştırmaya, sorgulamaya başladı. Peki, Survivor Reşat kimdir? Survivor Reşat diskalifiye olacak mı?

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 00:04
Değiştirme Tarihi: 13.01.2021 00:04
Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Reşat diskalifiye mi oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam ada konseyinde diskalifiye gündemdeydi. Survivor’da bu akşam toplanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, oyun sırasında ayağından sakatlanan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu için “kırmızı alarm durumu var” diyerek diskalifiye ihtimalinden bahsetti. Bu açıklamalar karşısında başta Gönüllüler takımı olmak üzere tüm yarışmacılar büyük üzüntü yaşadı. Peki, Survivor Reşat diskalifiye olacak mı? Survivor Reşat kimdir?

SURVİVOR REŞAT DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Survivor 2021’in 11 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen üçüncü bölümdeki ada konseyinde herkesi üzen bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı, son iki oyuna sakatlığı nedeniyle katılamayan Survivor Reşat için bazı açıklamalar yaptı. Doktor Metin Kuş’un Reşat’ın ayağında kırıklar tespit ettiklerini, bu kırıkların ciddi olduklarını söylediği açıklamaları sonrasında Survivor’a devam edememe ihtimali olduğu açıklandı. Acun Ilıcalı, kesin olarak bir diskalifiye olmadığını ama Doktor Metin Kuş’un yapacağı bazı incelemeler sonrasında kesin kararın verileceğini söyledi. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu’nun Survivor 2021’e devam edip edemeyeceği ilerleyen günlerde belli olacak.

SURVİVOR SULTAN REŞAT HACIAHMETOĞLU KİMDİR?

1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü. 2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti. 2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

2016 yılında sosyal medyada yayılan bir videoyla adeta Türkiye’nin gündemine oturan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, herkes tarafından dikkat çeken bir isim oldu. ‘Yirmağa gideyirum’ sözleriyle dikkat çeken bir videoyu sosyal medyada paylaşan ve adeta herkesi gülmekten kırıp geçiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu için binlerce caps yapılmıştı.

ELEMELERDEKİ HEYECANINDAN BAHSETTİ

Survivor 2021'e seçilmeden önce gittiği elemelerdeki heyecanını dile getiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, tam olarak 6 tane elemeye girdiğini ve her birinde ayrı ayrı heyecanlandığını dile getirdi. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldiğini ve o telefon sonrası elemelere geldiğini belirten Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, şu sözlerle kendini ifade etti;

 

 

 

“Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Trabzon Ofluyum. 30 yaşındayım. Bu yıl 3’üncü başvurumu yaptım Survivor’a. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldi görüşmeniz var diye. Ben de görüşmemin olduğu yere gittim o gün. Heyecanlıydım, çünkü benim gibi orada Survivor’a katılmak isteyen arkadaşlarım vardı. Parkurda hep beraber büyük bir savaş verdik. Oradaki parkuru olumlu bitirdikten sonra bir telefon daha geldi. Telefon gelince herhalde oldu bu iş dedim bir sevindim fakat sonra bir elemeye daha gittim. O elemeyi de geçtikten sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi derken bugün 6’ıncı elemeden çıktım. Yani bugün orada olan heyecanı anlatamam. Çok başkaydı, çok heyecanlıydım Survivor’a gitmeyi çok istediğim için. Bunu gerçekten hak ettiğimi düşünüyorum. Ne diyeceğimi bilmiyorum alnım ak, başım dik. Bekle beni Dominik ben geliyorum.”

SURVİVOR REŞAT'IN SOSYAL MEDYA HESABI VAR MI?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında dikkatleri üzerine çeken Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun sosyal medya hesabında da birbirinden ilginç paylaşımlar mevcut... 560 binden fazla takipçisi bulunan Survivor Reşat'ın Instagram kullanıcı adı 'resathao'dur. Renkli bir kişiliğe sahip olan Reşat Hacıahmetoğlu, günlük hayatına dair fotoğraf paylaşımlarında bulunmuştur.