Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ne iş yapıyor?

Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021’in merak edilen ismi Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Gönüllüler takımında mücadele ediyor. Çektiği bir video ile viral olan Survivor Reşat, yarışmanın eğlenceli ismi olarak dikkat çekiyor. Survivor 2021 Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ne iş yapıyor? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 17:59
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 17:59
Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Sultan Reşat Hacıahmetoğlu ne iş yapıyor?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler heyecanla ve ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Gönüllüler takımında yer alıyor. Şivesiyle, konuşmasıyla, hareketleriyle Survivor 2021’e farklı bir hava katan Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor merak ediliyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Sultan Reşat Hacıahmetoğlu hakkında merak edilenler…

SURVİVOR SULTAN REŞAT HACIAHMETOĞLU KİMDİR?

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. Öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü. 2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu. Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

2016 yılında sosyal medyada yayılan bir videoyla adeta Türkiye’nin gündemine oturan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, herkes tarafından dikkat çeken bir isim oldu. ‘Yirmağa gideyirum’ sözleriyle dikkat çeken bir videoyu sosyal medyada paylaşan ve adeta herkesi gülmekten kırıp geçiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu için binlerce caps yapılmıştı.

ELEMELERDEKİ HEYECANINDAN BAHSETTİ

Survivor 2021'e seçilmeden önce gittiği elemelerdeki heyecanını dile getiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, tam olarak 6 tane elemeye girdiğini ve her birinde ayrı ayrı heyecanlandığını dile getirdi. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldiğini ve o telefon sonrası elemelere geldiğini belirten Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, şu sözlerle kendini ifade etti;

“Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Trabzon Ofluyum. 30 yaşındayım. Bu yıl 3’üncü başvurumu yaptım Survivor’a. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldi görüşmeniz var diye. Ben de görüşmemin olduğu yere gittim o gün. Heyecanlıydım, çünkü benim gibi orada Survivor’a katılmak isteyen arkadaşlarım vardı. Parkurda hep beraber büyük bir savaş verdik. Oradaki parkuru olumlu bitirdikten sonra bir telefon daha geldi. Telefon gelince herhalde oldu bu iş dedim bir sevindim fakat sonra bir elemeye daha gittim. O elemeyi de geçtikten sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi derken bugün 6’ıncı elemeden çıktım. Yani bugün orada olan heyecanı anlatamam. Çok başkaydı, çok heyecanlıydım Survivor’a gitmeyi çok istediğim için. Bunu gerçekten hak ettiğimi düşünüyorum. Ne diyeceğimi bilmiyorum alnım ak, başım dik. Bekle beni Dominik ben geliyorum.”

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR REŞAT'IN SOSYAL MEDYA HESABI VAR MI?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında dikkatleri üzerine çeken Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun sosyal medya hesabında da birbirinden ilginç paylaşımlar mevcut... 650 binden fazla takipçisi bulunan Survivor Reşat'ın Instagram kullanıcı adı 'resathao'dur.