Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu hakkındaki bilgiler

Survivor Reşat kimdir merak ediliyor. Sevilen yarışmada heyecan ve mücadele devam ediyor. Gönüllüler takımında yer alan Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Reşat’ın boyu kaç? Survivor Reşat Hacıahmetoğlu evli mi, Instagram hesabı nedir? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 18:31
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 18:31
Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu hakkındaki bilgiler

Survivor Reşat, ilgiyle takip edilen programın dikkat çeken yarışmacılarından. Gönüllüler takımında olan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, çektiği bir videoda “Yırmağa gidiyorum” sözleri sonrasında tanınan bir isim oldu. İşte Survivor Reşat Hacıahmetoğlu hakkında bilgiler ve  Instagram Twitter bilgileri...

SURVİVOR SULTAN REŞAT HACIAHMETOĞLU KİMDİR?

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. Öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü. 2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu. Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

2016 yılında sosyal medyada yayılan bir videoyla adeta Türkiye’nin gündemine oturan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, herkes tarafından dikkat çeken bir isim oldu. ‘Yirmağa gideyirum’ sözleriyle dikkat çeken bir videoyu sosyal medyada paylaşan ve adeta herkesi gülmekten kırıp geçiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu için binlerce caps yapılmıştı.

ELEMELERDEKİ HEYECANINDAN BAHSETTİ

Survivor 2021'e seçilmeden önce gittiği elemelerdeki heyecanını dile getiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, tam olarak 6 tane elemeye girdiğini ve her birinde ayrı ayrı heyecanlandığını dile getirdi. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldiğini ve o telefon sonrası elemelere geldiğini belirten Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, şu sözlerle kendini ifade etti;

“Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Trabzon Ofluyum. 30 yaşındayım. Bu yıl 3’üncü başvurumu yaptım. Başvuru sonrasında bir telefon geldi görüşmeniz var diye. Ben de görüşmemin olduğu yere gittim o gün. Heyecanlıydım, çünkü benim gibi orada Survivor’a katılmak isteyen arkadaşlarım vardı. Parkurda hep beraber büyük bir savaş verdik. Oradaki parkuru olumlu bitirdikten sonra bir telefon daha geldi. Telefon gelince herhalde oldu bu iş dedim bir sevindim fakat sonra bir elemeye daha gittim. O elemeyi de geçtikten sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi derken bugün 6’ıncı elemeden çıktım. Yani bugün orada olan heyecanı anlatamam. Çok başkaydı, çok heyecanlıydım Survivor’a gitmeyi çok istediğim için. Bunu gerçekten hak ettiğimi düşünüyorum. Ne diyeceğimi bilmiyorum alnım ak, başım dik. Bekle beni Dominik ben geliyorum.”

SURVİVOR REŞAT'IN SOSYAL MEDYA HESABI VAR MI?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında dikkatleri üzerine çeken Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun sosyal medya hesabında da birbirinden ilginç paylaşımlar mevcut... 632 binden fazla takipçisi bulunan Survivor Reşat'ın Instagram kullanıcı adı 'resathao'dur.