Survivor Poyraz’a ne oldu? Acun Ilıcalı açıkladı...

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde Poyraz'ın sevenleri, Poyraz hakkında bilgi almak için araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Poyraz'a ne olduğunu merak eden izleyiciler, 'Poyraz'ın neyi var? Poyraz neden yok?' gibi aramaları internet üzerinden araştırıyor. Peki, Survivor Poyraz’a ne oldu?

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2021 10:54
Değiştirme Tarihi: 09.03.2021 10:54
Survivor Poyraz’a ne oldu? Acun Ilıcalı açıkladı...

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin son bölümünde Poyraz'ın durumunu merak edenler için Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu. Peki, Survivor Poyraz’a ne oldu? İşte Acun Ilıcalı'nın o sözleri.

SURVİVOR POYRAZ HAKKINDA AÇIKLAMA 

Acun Ilıcalı dün akşam konseyde yaptığı açıklamada, ‘Poyraz ile ilgili de kısa bir bilgi verelim. Poyraz doktor kontrolünde. Yarın onunla ilgili haber vereceğiz size.’ dedi.

Survivor Poyraz ile ilgili açıklama oyun öncesi Murat Ceylan'dan tarafından yapılmıştı. Ceylan, Poyraz'ın sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamayacağını duyurmuştu.

Survivor Panorama sunucuları arasında yer alan Gökhan Özdemir Gönüllüler takımı yarışmacısı Poyraz'ın sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Özdemir açıklamasında, ‘Poyraz'ın ayağında bir ödem var ve üzerine basmaması gerekiyor. Kendisi revirde tedavi altında. Poyraz'a şu an ödem insin diye ilaç veriliyor.’ dedi.