Survivor Poyraz kimdir? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında ve nereli?

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşındadır? Sorusunun yanıtını merak eden binlerce izleyici, internet üzerinden Yiğit Poyraz hakkında bilgi araştırmaya başladı. Survivor 2021'de gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Yiğit Poyraz'ın parkurlardaki hızı ve hırsı dikkat çekiyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Poyraz'ın hayatı hakkında bilgiler.

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 16:22
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 16:22
Survivor Poyraz kimdir? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Yiğit Poyraz'ın hayatı, birçok kişi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Survivor'da parkurdaki hızıyla ve karakter yapısıyla dikkat çeken Yiğit Poyraz'ın kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak edilmeye başladı. Peki, Survivor Poyraz kimdir? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında ve nereli?

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

Survivor Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde doğdu. İzmir doğumlu olan Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor.

2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor.

Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.
Yiğit Poyraz 26 yaşında aslen İzmirli ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.