Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 ilk hafta SMS birincisi Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli?

Survivor Poyraz kimdir merak ediliyor. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Poyraz, performansı ile dikkatleri çekmeyi başardı. Yarışmaya damgasını vuran Survivor Poyraz, ilk haftanın SMS oylamasında da birinci olmayı başardı. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 23:08
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 23:08
Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 ilk hafta SMS birincisi Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021, her bölümü ile izleyicisine ayrı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Yiğit Poyraz, ilk günden beri izleyicinin dikkatini çekmiş durumda. Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorular yanında Instagram hesabı nedir şeklinde sosyal medya hesapları araştırılmaya başlandı. Survivor Poyraz hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

“BU SENE SURVİVOR’DA POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YİĞİT POYRAZ ASLEN NERELİ, KAÇ KİLO?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler Takımı’nda yer alacak olan Yiğit Poyraz, kaç yaşında sorgusu internette kullanıcılar tarafından en çok aratılan konulardan biri konumunda. Yiğit Poyraz’ın kaç kilo olduğu, kaç boyunda olduğu da diğer sorgu konularından. Survivor’da bu yıl ilk kez rekabet edecek olan Yiğit Poyraz 26 yaşında aslen İzmirli ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo. Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır.

Haber ile ilgili metin girin!.