Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Yiğit Poyraz nereli ve kaç kilo?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Yiğit Poyraz'ın kim olduğu ve nereli olduğu, izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Gönüllüler takımının en dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan Yiğit Poyraz, hırsı, mücadelesi ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Yiğit Poyraz nereli ve kaç kilo?

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 10:54
Değiştirme Tarihi: 13.01.2021 10:54
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Yiğit Poyraz nereli ve kaç kilo?

Survivor Poyraz'ın kim olduğu binlerce izleyici tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Boyu ve fiziğiyle dikkat çeken Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Yiğit Poyraz'ın nereli olduğu da merak edildi. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Yiğit Poyraz nereli ve kaç kilo? İşte Yiğit Poyraz'ın hayatı hakkında bilgiler.

YİĞİT POYRAZ YAŞI KAÇ?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. 

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

YİĞİT POYRAZ KAÇ NERELİ, KAÇ KİLO? 

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler Takımı’nda yer alacak olan Yiğit Poyraz, kaç yaşında sorgusu internette kullanıcılar tarafından en çok aratılan konulardan biri konumunda. Yiğit Poyraz’ın kaç kilo olduğu, kaç boyunda olduğu da diğer sorgu konularından. Survivor’da bu yıl ilk kez rekabet edecek olan Yiğit Poyraz 26 yaşında aslen İzmirli ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo. Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır.