Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Yiğit Poyraz’ın merak edilen hayatı

Survivor Poyraz, sevilen yarışmanın merak edilen isimleri arasında yer alıyor. Son beşe kalan Yiğit Poyraz, Survivor 2021’e Gönüllüler takımı ile başladı. Performansı ile sezona damga vuran Survivor Poyraz’ın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 19:46
Değiştirme Tarihi: 19.06.2021 19:46
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Yiğit Poyraz’ın merak edilen hayatı

Survivor 2021 yarışması finaline az bir zaman kaldı. Dominik Cumhuriyeti’nde yarışmacıların final mücadelesi sürerken son beş arasına kalan Survivor Poyraz, yarışmanın dikkat çeken ismi. Instagram hesabı takip edilen yarışmacının boyu, yaşı, nereli olduğu izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki merak edilenler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 242 bin takipçisi bulunuyor.